Do kempu i na pokrytí výpadků proudu. Power stations Bluetti koupíte ve slevě i po Vánocích

Americká značka Bluetti sérii slevových akcí nepřeruší ani po Vánocích. Po Black Friday, Cyber Monday a Christmas Deals 2021 je tu Vánoční výprodej. Nabídka začala hned na Štědrý den, končí 6. ledna a slevy dosahují až 500 eur.

Ušetřit můžete například na následujících modelech, ale na vánoční microsite jich najdete více:

Bluetti AC200P

 • sleva: 300 eur 
 • původní cena: 1999,99 eur
 • akční cena: 1699,99 eur

Tuhle power station používá už 60 tisíc domácností po celém světě. Má obří kapacitu 2000Wh, kontinuální výkon 2000W a ve špičkách dosáhne až na 4800W, takže s přehledem zvládne zahradní gril, menší klimatizační jednotku, vrtačku, rychlovarnou konvici, kávovar a další spotřebiče, které jsme si dosud bez zástrčky ve zdi nedovedli představit. Baterie typu LiFePo4 přináší bezpečnost na nejvyšší úrovni a garantovaných 3500 nabíjecích cyklů znamená opravdu dlouhou životnost.

Klepněte pro větší obrázek

Bluetti AC50S     

 • sleva: 80 eur
 • původní cena: 539,99 eur  
 • akční cena: 459 eur

Model AC50S už si objednalo více než 200 tisíc kempařů. S kapacitou 500Wh udrží při životě mobilní zařízení celé rodiny po řadu dní a mimo dovolenkové nasazení nouzově poslouží i v domácnosti při výpadku proudu – bez problémů zvládne zařízení s normovaným příkonem 300W.

Klepněte pro větší obrázek

Bluetti EB55

 • sleva: 100 eur
 • původní cena: 659,99 eur
 • akční cena: 559,99 eur

Bluetti EB55 utáhne spotřebiče s příkonem až 700W. Díky řadě konektorů a bezdrátové nabíječce může napájet až 11 zařízení současně. Pokud hledáte zdroj energie pro notebook, bude se vám líbit podpora PD USB-C s výkonem až 100W.

Klepněte pro větší obrázek

Bluetti EB70

 • sleva: 100 eur
 • původní cena: 759 eur
 • akční cena: 659 eur

Ideální volba pro stále populárnější obytné dodávky. EB70 má 10 výstupů a zvládne cokoliv od smartphonu, přes laptop, až po vařič nebo malý přímotop.

Klepněte pro větší obrázek
Další článek: Recenze Seagate FireCuda 530. Rychlé, ale zadýchané SSDQR kódy jsou skvělý pomocník, ale i zlý pán. Tohle jsou nejčastější podvody, které vás mohou připravit o peníze

QR kódy jsou skvělý pomocník, ale i zlý pán. Tohle jsou nejčastější podvody, které vás mohou připravit o peníze

** Čtvercový grafický kód usnadňuje život už mnoho let ** S rostoucí oblibou a využitím přibývá i podvodů ** Nejčastěji jsou podvody zaměřeny na podstrčení falešného kódu

Martin Miksa
PodvodQR kódBezpečnost
Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

** Klinická studie zkoumala vliv antidepresiva fluvoxamin na covid-19 ** Počet úmrtí souvisejících s covidem-19 klesl zhruba o 90 % ** Potřeba intenzivní lékařské péče se snížila zhruba o 65 %

Karel Kilián
COVID-19LékyDepreseMedicína
Izrael díky speciální kamufláži zařídil pro své vojáky „neviditelnost“

Izrael díky speciální kamufláži zařídil pro své vojáky „neviditelnost“

** Materiál „Kit 300“ představuje vizuální i termální kamufláž ** Dokáže zablokovat tepelné vyzařování maskovaného vojáka či třeba stroje ** Velký kus materiálu Kit 300 může ukrýt vozidlo až do velikosti Hummeru

Stanislav Mihulka
IzraelMateriálArmáda
Nejlepší filmy na Netflixu v roce 2021. Všechny mají český dabing nebo titulky

Nejlepší filmy na Netflixu v roce 2021. Všechny mají český dabing nebo titulky

Tyto filmy byly v roce 2021 na českém Netflixu nejoblíbenější. Nerozlišujeme žánr, stáří ani hodnocení na filmových webech. Jde o oblíbenost, kterou sleduje web FlixPatrol a počítá z ní souhrnné žebříčky.

Ondřej Králík
Netflix