Divize SAP se v AutoContu rozvíjí

Praha, listopad 2006 – Společnost AutoCont CZ a.s. a její nově založená divize SAP se dále rozvíjí. V rámci skupiny Enterprise Business má tato divize, zaměřená na výstavu zákaznických řešení na platformě SAP, dva nové Managery.
Divize SAP se v AutoContu  rozvíjí

Do pozice Sales Managera divize SAP nastoupil pan Martin Košút, který do AutoContu přišel ze společnosti Ness Czech s.r.o.. V AutoContu bude působit jako zástupce ředitele divize SAP pro obchod. Pan Martin Košút má vystudovanou SPŠ elektrotechnickou a mezi jeho koníčky patří literatura, hudba a sport.

 

Do pozice Senior Konzultanta divize SAP nastoupil pan Jiří Náprstek, který dříve působil ve společnosti KIS (Kaufland informační systémy). Pan Jiří Náprstek má VŠ vzdělání, mezi jeho záliby patří hudba a sport.  

 

Aktivity divize SAP se zaměřují  zejména na  velké podniky a  veřejnou správu.

 

O společnosti:

 

AutoCont CZ a.s.
AutoCont CZ a.s. je jednou z dceřiných společností  české soukromé společnosti AutoCont, a.s.. AutoCont působí na českém trhu ICT již od roku 1990 a z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se společnost rozvinula v úspěšný holding  působící  na českém a slovenském ICT trhu. V oblasti obchodní politiky  byla nabídka soustředěna do třech hlavních linií: Outsourcing a servisní služby ,Technická, systémová a aplikační infrastruktura , Podnikové aplikace. V rámci těchto  linií se nabídka společnosti AutoCont soustředí na dva základní segmenty zákazníků, Enterprise business segment (EBS) a segment středních a menších firem (SMB).

AutoCont CZ je součástí českého soukromého holdingu AutoCont, do kterého dále patří například společnosti AT Computers, AutoCont SK a Comfor Stores.

 

Kontakt pro další informace:

Lucie Šejnová

Tel: +420 251 022 159, email: lucie.sejnova@autocont.cz

Váš názor | Taková jsou Windows Vista IV: Nárůst výkonu nečekejme

Témata článku: Linie

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší