Divize Azlan novým logem komunikuje užší propojení s Tech Data

Divize Azlan novým logem komunikuje užší propojení s Tech Data

Divize Azlan společnosti Tech Data Corporation změnila své logo a ještě více se přihlásila ke své mateřské firmě. Pod novým logem a svěžím designem zbrusu nových webových stránek bude vystupovat také český Azlan, který je součástí Tech Data Distribution.

Podle zástupců divize je cílem této změny zdůraznění jedinečné přidané hodnoty, kterou Azlan poskytuje, a finanční stability firmy Tech Data jako předního distributora IT produktů s více než 100 000 zákazníky ve stovce zemí světa. Nové logo využívá iniciály společnosti Tech Data (TD), díky čemu se Azlan graficky propojuje se všemi aktivitami firmy po celém světě. Zároveň si ale na tiskovinách a webových stránkách ve formě vodoznaku umístěného těsně u nového loga ponechává původní motiv lva, který symbolizuje kombinaci vášně a zkušeností, tedy hodnot, které si divize Azlan chce i nadále ctít.

Podle Simona Englanda, Managing Directora evropského Azlanu, je nové logo výrazem vlastností, o které Azlan obohacuje společnost Tech Data. „Novým logem hovoříme o Azlanu jako o části firmy, která je zaměřena na inovace a aktivity směřující k vytváření nových příležitostí, ale zároveň poskytující bezkonkurenční úroveň služeb podpořených velmi solidní finanční stabilitou i v těchto náročných časech,“ dodává.

Nové grafické prvky se přenesou také do zmodernizovaných internetových stránek divize Azlan, které mají ambici sloužit jako ještě lepší platforma pro podporu obchodních partnerů divize. Česká verze stránek je přístupná na adresách www.azlan.cz a www.azlan.com/cz.

Nové modernizované webové stránky divize Azlan považuji za další nezbytný krok k tomu, abychom byli opět blíž našim partnerům. Nové stránky jsou koncipované tak, aby si tam každý náš partner mohl najít potřebné informace ke své práci a to jak obchodní, tak technické. Prostřednictvím těchto stránek chceme s obchodními partnery sdílet nejen nejžhavější novinky z oboru, ale třeba tam i prezentovat naše společné úspěchy, které zaznamenáváme při realizaci konkrétních projektů,“ popsala přínos nových stránek Michaela Modálková, ředitelka českého Azlanu, který je jednou z divizí společnosti Tech Data Distribution.

Divize Azlan společnosti Tech Data Distribution v současné době zajišťuje v České republice a na Slovensku distribuci produktové řady Cisco, síťových produktů, kabeláží, serverů a produktů IT bezpečnosti mnoha známých značek.

Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na www.techdata.cz; www.techdata.sk.

Další článek: Vyzkoušejte novou verzi kancelářského balíku OpenOffice.org 3.1 RC2

Témata článku: Divize, Logo, Solidní úspěch, Evropská úroveň, Původní značka, Simon, Mateřská firma, Tech, Solidní novinka, Původní úroveň


Určitě si přečtěte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 102

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 31

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 121Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu