Diskus spustil anglickou verzi webových stránek

Diskus spustil anglickou verzi webových stránek

Diskus spustil anglickou verzi webových stránek včetně e-shopu. Webové stránky i e-shop kopírují layoutem i funkčností plně českou verzi. Banerový systém na domovské stránce je nahrazen informačním textem o skupině Diskus. Přepínání mezi českou a anglickou verzí je možné po kliknutí na symbol přepínače CZ / EN v levém horním rohu webových stránek, který je dosažitelný ve všech úrovních.

Ceny (dle nastavení ceníku v EUR, USD nebo CZK) se v anglické verzi e-shopu zobrazují pouze po přihlášení registrovaným uživatelům, protože ten je určen především stávajícím zahraničním partnerům a také subjektům působícím v rámci skupiny Diskus.

Diskus neustále zdokonaluje funkcionalitu svého e-shopu a online jsou tak další úpravy na kartě produktů, které zjednodušují orientaci a zpřehledňují informace o produktu. Na kartě produktu jsou všechny informace nově ve 4 záložkách.

SPECIFIKACE
Tabulka s kódy, dostupností, cenami dle nastavení v ceníku dostupném po přihlášení registrovanému uživateli (běžná cena bez DPH, cena bez DPH a SNC, se SNC a bez DPH, včetně SNC a DPH), a zvlášť vyčíslenými poplatky

PARAMETRY PRODUKTU
Detailní popis produktu (popis, specifikace, obsah balení, systémové požadavky atd.)

PROMOAKCE, DOWNLOAD
Linky do sekce Promoakce pokud je daný produkt v akci, download ovladačů, recenzí atd a linky do sekce Novinky k relevantním článkům

DOTAZ NA PRODUKT
Online formulář

Více na: www.diskus.cz

Další článek: Apple zamítl 32nm Arrandale procesory s Intel grafikou

Témata článku: Přihlášení, E-shop, Shop, Registrovaná karta, Detailní informace, Zahraniční e-shop

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší