Diskus se stal distributorem duplikačních systémů ADR AG

Diskus se stal distributorem duplikačních systémů ADR AG

Diskus se stal autorizovaným distributorem duplikačních systémů společnosti ADR AG v České republice, Slovenské republice a Polsku. ADR AG vyrábí duplikační věže pro CD, DVD, BluRay, USB paměti a paměťové karty, duplikačníroboty pro CD, DVD a BluRay a tisková a balicí řešení pro optická média.

O společnosti ADR AG

Je německý výrobce plně automatických CD/DVD duplikačních robotů (duplikátorů) s integrovaným tiskovým systémem. Celosvětově je ADR AG jedinou splečností, která konstruuje modulový systém, který je možné upgradovat z 1 do 10 CD nebo DVD mechanik. CD/DVD duplikátory ADR se dají lehce integrovat do existujících sítí a díky API-Interface můžou být CD a DVD vytvořena plně automaticky se stávajícími aplikacemi.

O společnosti DISKUS

Diskus spol. s r.o. patří mezi nejvýznamnější české a slovenské dodavatele počítačových médií pro ukládání a přenos dat.Tato firma působí na českém trhu od roku 1991, v současnosti má 35 zaměstnanců, sídlo v Praze a pobočky v Brně a v Ostravě. Od roku 1994 je budována síť zastoupení na Slovensku , a to v Bratislavě, Košicích a v Partizánském. V SR má firma 22 zaměstnanců.

Firma Diskus dodává počítačová média do všech segmentů trhu a provádí služby,které souvisejí s pořizováním dat, především duplikaci a replikaci, dále potisky, zakázkové balení a jiné. V tomto oboru je Diskus spol. s r.o.jedničkou na trhu. Firma ročně zvyšuje obrat. V současné době dosahuje celkový obrat firmy v ČR objemu 407 mil.Kč.

Silní partneři

Portfolio firmy tvoří hlavní hráči na poli datových médií:

  • Datové pásky: Imation, IBM, SUN, Exabyte, Sony, TDK
  • Média pro osobní zálohování: Imation, Memorex, Verbatim, Sony, Philips, TDK, Kingmax, Kodak, PQI, Hedge
Váš názor | Gloss a Eco: Webový prohlížeč pro ženy a Zelené

Témata článku: Verbatim

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší