Diskus se stal autorizovaným distributorem Lite-On pro ČR

Diskus se stal autorizovaným distributorem Lite-On pro ČR

Diskus se stal autorizovaným distributorem produktů Lite-On pro Českou republiku. Dohodu uzavřel se společností PLDS (Philips & Lite-On Digital Solutions),společným podnikem mezi společnostmi Royal Philips Electronics a Lite-On IT, který odpovídá za prodej, marketing, R&D a design výrobků ODD.

Diskus bude dodávat celou škálu externích a interních jednotek BLU-RAY, CD-RW, DVD-ROM, COMBO, DVD-RW a CD-ROM. Společnost Diskus zařazením produktů Lite-On do svého portfolia posiluje svou pozici v oblasti distribuce produktů pro ukládání dat.

Lite-On používá ve svých mechanikách také unikátní vlastní technologie:

  • EZ-DUB™technologie umožňuje používat mechaniky i málo zkušeným uživatelům. Kopírování a ukládáná dat lze i bez větších znalostí díky použitím jediného tlačítka. Více o technologii EZ-DUB zde.
  • Super AllWrite™ je nový standard kompatibility od Lite-On, který umožňuje DVD mechanikám zapisovat na jakýkoliv disk: DVD +/- R(W), DVD-RAM a Double Layer. Více o technologii Super AllWrite zde.
  • SmartWrite je tzv. Auto Write Strategy (AWS) technologie vyvinutá Lite-On. SmartWrite automaticky vytváří zapisovací strategie for neznámá nebo nepodporovaná DVD±R média. SmartWrite umožňuje zvýšení rychlosti, takže je možné zapisovat ve vysoké kvalitě na DVD+R a DVD-R média rychlostí max. 22x. Více o technologii SmartWrite zde.
  • SmartErase je nejjednodušší a nejbezpečnější způsob permanentního smazání dat. SmartErase je implementován v poslední generaci 22x DVD mechanik od Lite-On. Více o technologii SmartErase zde.
  • LabelTag je jednoduchý a pohodlný způsob, jak vytvořit jednoduchý popis na zapisovací straně disku. LabelTag funguje na všech standardních DVD±R discích a není proto třeba pořizovat speciální média. Popis se vytvoří jako součást zapisovacího procesu. Je to rychlé a popis nikdy nevybledne ani se neodloupne. Více o technologii LabelTag zde.

 

Další článek: Vyzkoušejte novou verzi kancelářského balíku OpenOffice.org 3.1 RC2

Témata článku: Combo, Dub, Lite

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší