Dimension Data získala od společnosti Blue Coat ocenění

18. října 2006
Pentium na bázi Conroe-L v dohledu
Praha, 18. října 2006 – Společnost Dimension Data, přední poskytovatel řešení a služeb IT, byla společností Blue Coat Systems jmenována Globálním systémovým integrátorem roku 2006.
Dimension Data získala od společnosti Blue Coat ocenění

Michael Rivers, viceprezident společnosti Blue Coat Systems pro celosvětové obchodní partnery, při předávání ocenění Global Systems Integrator řekl: „Zkušenosti společnosti Dimension Data s dodávkami bezpečnostních a síťových řešení spolu s její schopností minimalizovat komplikovanost informačních technologií a konzistentně dodávat informační řešení a služby, jež odpovídají praktickým potřebám klientů na všech kontinentech, nemají obdoby.  Odhodlání jejích pracovníků dosáhnout spokojenosti klienta a profesionální spolupráce se společností Blue Coat v globálním měřítku jí pomohla v průběhu roku 2006 získat další významné klienty.“

 

Společnosti Dimension Data a Blue Coat v průběhu roku 2006 dodaly klientská řešení v oblasti Asie a Tichomoří, v Japonsku, Severní Americe, Jižní Africe, v Mexiku, Brazílii, kontinentální Evropě a také ve Velké Británii.

 

„Ocenění ze strany partnerů potvrzují vysokou kvalifikaci našich zaměstnanců, kteří soustavně dodávají a spravují komplexní technologická řešení a služby přizpůsobené podnikatelským potřebám našich klientů.  To, že nás společnost Blue Coat Systems jako prvního partnera jmenovala systémovým integrátorem roku, odráží naše pevné partnerství se společným důrazem na kvalitní dodávky ve všech geografických oblastech, kde jsme aktivní,“ poznamenal Dwaine van Vuuren, vedoucí bezpečnostní praxe společnosti Dimension Data.   

 

Van Vuuren uzavřel: „Naše partnerství se společností Blue Coat a společné odhodlání řešit bezpečnostní potřeby klientů integrovanými, spravovatelnými a finančně efektivními řešeními nám umožňuje využívat příležitosti na trhu infrastruktury pro bezpečné poskytování aplikací.“

 

 

 

O společnosti Dimension Data

Dimension Data (LSE:DDT) jako poskytovatel specializovaných služeb a řešení IT pomáhá klientům plánovat, budovat a podporovat jejich infrastruktury IT. S využitím své odbornosti v oblasti sítí, zabezpečení, operačních prostředí, úložných řešení, technologií kontaktních center a schopností v oblasti poradenství, integrace a řízených služeb vytváří řešení přizpůsobená potřebám klientů.

 

O společnosti Blue Coat Systems

Společnost Blue Coat zabezpečuje webovou komunikaci a urychluje provoz podnikových aplikací v distribuovaném podniku. Zařízení a klientská řešení společnosti Blue Coat, která jsou zaváděna v pobočkových kancelářích, na internetových branách, koncových bodech a v datových centrech, poskytují inteligentní body řízení na základě zásad, jež umožňují oddělením IT optimalizovat zabezpečení a urychlit výkon aplikací z pohledu koncových uživatelů. Společnost Blue Coat v celosvětovém měřítku nainstalovala více než 25 000 zařízení a agenturou IDC byla vyhodnocena jako jednička na trhu řešení pro bezpečné poskytování obsahu a aplikací. Společnost Blue Coat sídlí v Sunnyvale v Kalifornii.

 

 

 

Váš názor Další článek: Pentium na bázi Conroe-L v dohledu

Témata článku: Vana, Blue, Yellow

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší