DIGI TRADE je jednou z padesáti nejrychleji se rozvíjejících technologických společností

DIGI TRADE je podle Deloitte jednou z padesáti nejrychleji se rozvíjejících technologických společností v regionu „centrální Evropa“

Praha, 13. října 2003 – v minulém týdnu byly během slavnostního večera pořádeném konzultační firmou First Tuesday CZ, v Praze v hotelu Jalta, vyhlášeny výsledky průzkumu uskutečněném poradenskou  firmou Deloitte (dříve Deloitte & Touche).

 

Program Fast50 centrální Evropa představuje žebříček 50 nejrychleji se rozvíjejících technologických společností v tomto regionu. Celkem bylo do letošního ročníku zahrnuto osm zemí: Česká republika, Estonsko, Maďarsko, Litva, Lotyšsko, Polsko, Slovensko a Slovinsko a osloveno bylo více než 10 000 firem

Žebříček Fast50 dále zahrnuje kategorie Technology Fast Companies, Rising Stars a All-Star.

 

Technology Fast Companies je ocenění pro nejrychleji rostoucí technologické společnosti působící v Centrální Evropě, založené na růstu tržeb. Podmínkou účasti je pětileté působení na trhu .

Rising Stars je kategorie hodnoticí technologické společnosti, které rychlým způsobem prosadily své jméno na trhu. Délka působení na trhu je zkrácena na tři roky a roční výnos musí činit nejméně 30.000,-EUR.

All-Star je ocenění pro společnosti, které se v žebříčku Fast50 objevily minimálně dvakrát.

 

„Zařazení do žebříčku Fast50 nás těší. Věřím, že je to informace směrem k našim zákazníkům, že jdou spolu s námi po ´té správné cestě´“, říká Zdeněk Lukeš, generální ředitel společnosti DIGI TRADE.

 

O společnosti DIGI TRADE

Společnost DIGI TRADE vznikla v roce 1994. Zajišťuje služby zaměřené na vývoj, provoz a rozvoj informačních systémů. Poskytuje řešení v oblastech řízení vztahů se zákazníky (CRM), správy dokumentů a informací (DMS), sdílení dat a aplikace pro pracovní skupiny a týmy (groupware), internet/intranet a bezpečnost IS. V oblasti podpory IS se DIGI TRADE soustřeďuje nejen na outsorcing a help desk, ale poskytuje také servisní služby při správě informačních systémů, správě sítí LAN/WAN nebo při řešení problémů, výpadků a havárií IS. Vyhledávané je i autorizované školicí středisko, které poskytuje standardní kurzy pro uživatele, kurzy kancelářských systémů na míru, specializované kurzy pro IT profesionály, certifikační kurzy a testy standardní počítačové vzdělanosti i IT profesionálů s celosvětovou platností. DIGI TRADE rovněž dodává hardware a software, poskytuje poradenství v oblasti licencí software a na přání klientů provádí softwarový audit.

Více informací:

Jitka Cenková

21euro, s.r.o. komunikační agentura

Revoluční 13, 110 00 PRAHA 1

e-mail:   jitka.cenkova@21euro.cz

Mobile:  +420 602 684 840

Tel.        +420 222 323 451

Fax:       +420 222 323 477

 

Váš názor Další článek: Připojování k MSN Messengeru nyní přísnější

Témata článku: , , , , , , ,