Device Automation Czech oslavuje deset let na trhu růstem

Device Automation Czech oslavuje deset let na trhu růstem

Je tomu právě deset let, kdy na český a slovenský trh v oblasti dovozu a distribuce repasované výpočetní techniky vstoupila společnost Device Automation Czech spol. s r. o. Za tu dobu zvládla firma s holandským vlastníkem a silným evropským zázemím prodat na čtvrt milionu kusů repasované techniky a mezi své zákazníky kromě drobných koncových uživatelů zařadit i největší české a slovenské firmy.

Již od počátku své existence patřila Device Automation Czech spol. s r. o. mezi významné hráče v oboru. Tuto pozici se daří stále posilovat, takže i přes klesající ceny nové IT techniky společnost neustále zaznamenává narůstající objemy prodeje.

Díky spolupráci s mateřskou holandskou společností Device Global B. V. i s její další pobočkou v Polsku může Device Automation Czech poskytovat zákazníkům prvotřídní zboží s kompletním servisem za vynikající ceny.

K vynikajícím výsledkům přispívají široké skladové zásoby firmy, dokonale propracovaná on-line evidence zboží a všech úkonů s ním prováděných a vlastní servisní středisko. Díky největším kapacitám na zpracování použité výpočetní techniky pojmou linky Device Automation Czech až 5 000 kusů této techniky měsíčně. Stálí zákazníci oceňují vysoce profesionální úroveň společnosti, která zaměstnává 25 pracovníků.

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími výrobci výpočetní techniky, jako jsou DELL, HP, IMB/Lenovo a s leasingovými společnostmi,“ vysvětluje country manager společnosti Tomáš Krejčí. „V posledních letech se orientujeme především na managed deployment a asset management, tedy na služby spojené s umisťováním a zpětným odběrem výpočetní techniky.“

Deset let po svém založení si Device Automation Czech vytyčuje mnoho cílů. „Naší vizí je stát se vedoucí firmou v zajištění celého životního cyklu IT techniky na českém trhu. Chceme pro zákazníky zprostředkovávat prodej, odkup i kompletní služby s tím související,“ říká Tomáš Krejčí.

O společnosti Device Automation Czech spol. s r. o.

Device Automation Czech, spol. s r.o. je jedním z nejvýznamnějších distributorů a prodejců repasované výpočetní techniky v České a Slovenské republice. Kromě kvalitního zboží a kompletního servisu nabízí drobným i větším zákazníků také ucelené portfolio souvisejících služeb.

Společnost byla založena v roce 1998 českými a holandskými majiteli jako dceřiná společnost nizozemské Device Global B. V. Později byly české podíly odkoupeny a společnost dostala jediného holandského majitele. V roce 2003 se přestěhovala z Moravského Písku do Brna.
 

Váš názor | Mr.Tester: Když vás zklame řemeslník

Témata článku: Jediný cíl, Klesající cena, Skladová zásoba, Klesající podíl, Dceřiná firma, Country, Významný hráč, Mateřská firma, Asset Management, Device, Český zákazník

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší