Devátý ročník cen Top Program

25. června 2007
Kolik za vir pro mobilní zařízení?
Devátý ročník cen Top Program

Volby do TOP 10 SI a TOP 10 ICT

Rozhodněte i Vy svými hlasy o TOP 10 ICT společnostech České republiky. Hlasovat mohou: oprávnění voliči z řad spolupořadatelských organizací, účastníci konferencí Systémová integrace 2007 a Fórum eTIME 2007 a předplatitelé vybraných odborných časopisů vydávaných mediálními partnery.

Voliči ze spolupracujících organizací: ISACA Czech Republic Chapter (ISACA CRC), ČSSI, SPŘ a účastníci konference Systémová integrace 2007 a Fórum eTIME 2007 mohou navíc přidělit své hlasy společnostem nominovaným do TOP 10 SI, a pomoci tak najít desítku společností s vnímanou nejlepší pozicí na poli systémové integrace v ČR.

Každý dvacátý hlasující získá od společnosti Computer Press, a.s. slevovou poukázku v hodnotě 200 Kč na nákup v Knižním Klubu.

Hlasovat můžete na stránkách soutěží http://top10hottop.cz

Zveřejnění výsledků proběhne na http://top10hottop.cz dne 1. 8. 2007 a slavnostní vyhlášení TOP PROGRAMu se bude konat v Interhotelu Voroněž 21. 10. 2007

„Det Norske Veritas, nezávislá nadace pro řízení rizik, prověřuje a garantuje integritu TOP PROGRAMu."

V Brně 22. 6. 2007

Speciálními partnery TOP PROGRAMU pro rok 2007 jsou APVTS, DET NORSKE VERITAS a PerPartes Consulting, oficiálními mediálními partnery soutěže jsou vydavatelství Computer Press, a.s. zastoupené časopisem Connect!, vydavatelství IDG Czech zastoupené týdeníkem COMPUTERWORLD a měsíčníkem BUSINESS WORLD, vydavatelství CCB zastoupené časopisem IT Systems a IT CAD, CNG zastoupená časopisem CONVERGENCE, Sdělovací technika, zastoupená časopisem Sdělovací technika.

Váš názor | Kolik za vir pro mobilní zařízení?

Témata článku: Systémový program, Nejlepší zastoupení, Veritas, CNG

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší