Devátý ročník cen Top Program

25. června 2007
Kolik za vir pro mobilní zařízení?
Devátý ročník cen Top Program

Volby do TOP 10 SI a TOP 10 ICT

Rozhodněte i Vy svými hlasy o TOP 10 ICT společnostech České republiky. Hlasovat mohou: oprávnění voliči z řad spolupořadatelských organizací, účastníci konferencí Systémová integrace 2007 a Fórum eTIME 2007 a předplatitelé vybraných odborných časopisů vydávaných mediálními partnery.

Voliči ze spolupracujících organizací: ISACA Czech Republic Chapter (ISACA CRC), ČSSI, SPŘ a účastníci konference Systémová integrace 2007 a Fórum eTIME 2007 mohou navíc přidělit své hlasy společnostem nominovaným do TOP 10 SI, a pomoci tak najít desítku společností s vnímanou nejlepší pozicí na poli systémové integrace v ČR.

Každý dvacátý hlasující získá od společnosti Computer Press, a.s. slevovou poukázku v hodnotě 200 Kč na nákup v Knižním Klubu.

Hlasovat můžete na stránkách soutěží http://top10hottop.cz

Zveřejnění výsledků proběhne na http://top10hottop.cz dne 1. 8. 2007 a slavnostní vyhlášení TOP PROGRAMu se bude konat v Interhotelu Voroněž 21. 10. 2007

„Det Norske Veritas, nezávislá nadace pro řízení rizik, prověřuje a garantuje integritu TOP PROGRAMu."

V Brně 22. 6. 2007

Speciálními partnery TOP PROGRAMU pro rok 2007 jsou APVTS, DET NORSKE VERITAS a PerPartes Consulting, oficiálními mediálními partnery soutěže jsou vydavatelství Computer Press, a.s. zastoupené časopisem Connect!, vydavatelství IDG Czech zastoupené týdeníkem COMPUTERWORLD a měsíčníkem BUSINESS WORLD, vydavatelství CCB zastoupené časopisem IT Systems a IT CAD, CNG zastoupená časopisem CONVERGENCE, Sdělovací technika, zastoupená časopisem Sdělovací technika.

Váš názor Další článek: Kolik za vir pro mobilní zařízení?

Témata článku: CNG, Nejlepší zastoupení, Veritas, Systémový program


Určitě si přečtěte

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

** Chytré hodinky mají relativně malou výdrž ** Sportovní fénixy od Garminu jsou na tom ale lépe ** Poslední verze nabízí dokonce transparentní solární panel

Jakub Čížek | 56

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

** Z Brna pochází třetina světové produkce elektronových mikroskopů ** První československý kus vyrobila Tesla už v 50. letech ** Dnes na ni navazuje třeba brněnský Tescan

Jakub Čížek | 19

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky