DesignTech.cz: nový informační portál zaměřený na CA technologie využívající publikační řešení RAYVERO media

21. září 2005
Google testuje Wi-Fi
Brno, 20. září 2005: Společnost Blue Pixel, s.r.o., zrealizovala ve spolupráci s VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou v rámci projektu Státní informační politiky ve vzdělávání (SIPVZ) informační portál DesignTech.cz (www.designtech.cz) zaměřený na CA technologie.
DesignTech.cz: nový informační portál zaměřený na CA technologie využívající publikační řešení RAYVERO media

„Hlavní strategií portálu DesignTech.cz (www.designtech.cz) je posílit informovanost pedagogů a studentů o špičkové úrovni jednoho z nejsledovanějších oborů aplikované informatiky a popularizovat pohled na tuto problematiku ve spolupráci s průmyslovou praxí.“, uvádí Ing. Petr Fořt z VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou.

Pro realizaci projektu bylo zvoleno publikační řešení RAYVERO media, které je původním produktem společnosti Blue Pixel, s.r.o. (www.bluepixel.cz). Jak připomíná David Řeháček, obchodní ředitel firmy: „RAYVERO media je díky své uživatelské přívětivosti a optimalizaci stránek pro internetové vyhledávače (SEO) ideálním prostředím pro časopis podobného významu a rozsahu.“

V tuto chvíli využívá konkurenčních výhod publikačního řešení RAYVERO media mj. Nokia Czech Republic, s.r.o. (www.series60.cz), Český Triangl, a.s. (www.triangl.cz), největší katalogový prodejce zboží v republice, i řada dalších zákazníků.

Více informací o publikačním řešení RAYVERO media a jeho výhodách naleznete na www.bluepixel.cz/c/rayvero-media/

Témata článku: Původní výhoda, Triangl, Původní úroveň, Obchodní význam

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí