Design výrobků Fujitsu Siemens Computers získal řadu prestižních ocenění

1. dubna 2003
Intel kupuje firmu AMD
Fujitsu Siemens Computers, přední evropská počítačová společnost, získala letos celkem pět ocenění iF design award v jedné z nejprestižnějších soutěží svého druhu na světě.
Design výrobků Fujitsu Siemens Computers získal řadu prestižních ocenění

V kategorii Design produktu, komunikace a zábavy udělila mezinárodní porota Industrie Forum Design ceny řadě profesionálních PC SCENIC, modelu SCENIC W, pracovním stanicím CELSIUS, Tablet PC Stylistic a nové řadě LCD monitorů značky Fujitsu Siemens.

Nejvýznamnější ocenění získala nová řada profesionálních stolních počítačů SCENIC. Všechny modely nové řady – malý deskbox SCENIC C, minidesktop SCENIC E, desktop SCENIC N, microtower SCENIC P i rozšiřitelný tower SCENIC W – sdílejí jednotný, precizní vzhled, podtržený jasnými liniemi a kombinací barev moderní kanceláře - antracitové, šedé a stříbrné.

Jasné linie, inovativní řešení větracích otvorů a barevné kombinace přinesly ocenění i nové řadě profesionálních pracovních stanic CELSIUS.

Cenu iF design 2003 zároveň získala nová řada LCD monitorů v jednotném provedení, které byly poprvé představeny letos na CeBITu. 15", 17" a 19" panely vzhledově ladí s novými stolními počítači a pracovními stanicemi Fujitsu Siemens, co do tvarů i barev. Porota mj. ocenila extrémně tenký rám panelu a vzdušnost kulaté otočné podstavy.

Zaslouženou pozornost mezinárodní jury vzbudil i Tablet PC Fujitsu Siemens Stylistic ST. Ocenila zejména jeho robustní provedení a kovový rám jakožto důležité předpoklady odolnosti zařízení, které je svou povahou často vystavováno riziku poškození.

Pořadatel soutěže, Industrie Forum Design Hannover je jedním z nejstarších evropských center designu. Bylo založeno roku 1953 a sídlí přímo v prostorách hanoverského výstaviště, tradičním místě konání významných průmyslových veletrhů, které mu zajišťuje výjimečnou pozici ve světě designu. iF design award je považována za jednu z nejznámějších a nejprestižnějších designérských soutěží na světě.

 

N.B další obrazové podklady žádejte u PR managera Fujitsu Siemens Computers, pana Alexandera Jurmana (viz níže)

O společnosti Fujitsu Siemens Computers

Fujitsu Siemens Computers je přední evropskou počítačovou společností, která nabízí jedno z nejúplnějších portfólií produktů a služeb v oblasti výpočetní techniky. Její špičkové technologie a inovativní počítačové produkty uspokojují potřeby podniků i jednotlivců na celém světě. Společnost, která je společným podnikem Fujitsu Limited a Siemens AG, má rozsáhlé výrobní kapacity v Německu, zaměstnává více než 7000 lidí a působí v 25 zemích Evropy, Středního východu a Afriky. Fujitsu Siemens Computers má bezkonkurenční znalosti a zkušenosti s nasazením výpočetních systémů v podnikové sféře, včetně dodávek prvotřídních serverů na bázi platforem Intel a UNIX, mainframů či zařízení pro ukládání dat. Patří rovněž mezi přední dodavatele profesionálních PC, notebooků a pracovních stanic firemní klientele a je největším evropským výrobcem počítačů pro domácí uživatele a malé kanceláře. Intenzivně se rovněž věnuje uspokojování rostoucí poptávky po moderních řešeních podporujících mobilitu uživatelů s okamžitým přístupem k internetovým aplikacím a službám odkudkoli na světě. Další informace lze získat na internetové adrese www.fujitsu-siemens.cz, fotografie produktů jsou k dispozici na adrese www.fsc-mediaserver.com/fsc-photoserver/.

 

PR kontakty:

 

Alexander Jurman                                                                 Tamara Smolová

PR Manager                                                                          Agentura CREO

Tel.: + 420 2 3303 4059                                                        Tel.: + 420 2 3333 4860

Fax: + 420 2 3303 4099                                                        Fax: + 420 2 2431 8015

alexander.jurman@fujitsu-siemens.com                         tamara.smolova@creo.cz

 

Váš názor Další článek: Intel kupuje firmu AMD

Témata článku: Alexander, Scenic, Wrap, Jura, Nejstarší typ, Shape


Určitě si přečtěte

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

** Microsoft aktualizuje Windows 10 dvakrát ročně ** Jenže praktických novinek už není tolik jako dříve ** Poslali jste nám skoro 300 tipů, co by se měly Desítky ještě naučit

Jakub Čížek | 139

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 94Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky