DESET ZÁBAVNÝCH VĚCÍ, KTERÉ SE DAJÍ DĚLAT NA PC S TECHNOLOGIÍ INTEL® VIIV™

Technologie Intel® Viiv™* byla vytvořena za účelem obohacení světa digitální domácí zábavy. Počítače s technologií Intel Viiv, které se na trhu objeví během příštího roku, budou vybaveny nejnovějšími, vysoce výkonnými dvoujádrovými procesory Intel a dalšími technologiemi a zajistí uživatelům přístup k nejnovější on-line hudbě, filmům, hrám, fotografickým službám a dalším aplikacím. Podívejme se nyní na 10 možností, jak lze využít tuto zcela novou, nastupující kategorii domácích počítačů.
DESET ZÁBAVNÝCH VĚCÍ, KTERÉ SE DAJÍ DĚLAT NA PC S TECHNOLOGIÍ INTEL® VIIV™

·        Personalizace zábavy kdekoliv v domácnosti: pomocí PC s technologií Intel Viiv můžete ukládat, přehrávat a sdílet digitální zábavu, jako jsou fotografie, hudba a video na celé řadě zařízení v domácnosti.

 

·        Zábava pod kontrolou: vyberte si hudbu, filmy a fotografie, které vaši rodinu skutečně zajímají. Volit můžete z vlastních zdrojů nebo prostřednictvím on-line přístupu z nekonečné nabídky zábavy na různých on-line službách verifikovaných pro technologie Intel. Pouze vy rozhodujete o tom, co a kdy budete sledovat, poslouchat nebo hrát.

 

·        Není třeba vstávat z gauče: vše co od počítače potřebujete vyřídíte prostřednictvím jediného dálkového ovladače. Stačí pár kliknutí a máte sestavenou domácí síť, stejným způsobem do ní přidáte řadu různých digitálních zařízení.

 

·        Vyberte si svůj styl: kupte si počítač, který se bude hodit do vašeho obývacího pokoje. Volit můžete z elegantních, malých přístrojů klasického vzhledu spotřební elektroniky (provedení např. jako DVD přehrávač) nebo z nejnovějších stylových desktop či tower modelů.

 

·        Šikovný „za dva“: vychutnejte si výkon PC s dvěma mozky neboli „jádry“, na kterém lépe zvládnete větší množství souběžných činností. Můžete hrát nejnáročnější hru a přitom stahovat nový premiérový film.

 

·        Podělte se o digitální zábavu s celou rodinou: dopřejte si souběžné přehrávání různých médií v různých pokojích. Na tomto PC lze dělat neuvěřitelné věci, třeba si v jednom pokoji přehrávat film či hrát hru, zatímco ve druhém pokoji hraje hudba přenášená přes média adaptér z téhož počítače.

 

·        Přineste si kino domů: vytvořte si doma vlastní kino s komfortem obývacího pokoje, až 7.1 prostorovým zvukem a volitelnou podporou videa ve vysokém rozlišení, zajišťující špičkovou kvalitu obrazu.

 

·        Na počítač už není třeba čekat: po úvodním startu systému můžete počítač s technologií Intel Viiv jednoduše vypnout a zapnout jako normální televizi. A jako malý bonus bude počítač funkční i po vypnutí – někdo například PC v obývacím pokoji vypne, ale vy si v ložnici můžete prostřednictvím digitálního média adaptéru dál poslouchat svou oblíbenou hudbu.

 

·        Méně starostí s formátem video a hudebních souborů: PC s technologií Intel Viiv obsahuje integrovaný „automat“, který přeformátuje různé typy souborů pro přehrávání na různých digitálních zařízeních – sledujte domácí video, poslouchejte hudbu a předvádějte fotky z poslední dovolené na libovolném zařízení, a to bez dalších starostí.

 

·        Naplánujte si vlastní televizní program: rozšiřte své možnosti a převezměte kontrolu nad sledovaným obsahem pomocí osobního videorekordéru (v kombinaci s volitelnou kartou TV tuneru), který umožňuje záznam, přerušení a přetáčení živého televizního vysílání.

 

Společnost Intel předpokládá, že během prvního čtvrtletí roku 2006 uvedou různí výrobci na světové trhy řadu zábavních PC s technologií Intel Viiv.

 

 

O společnosti Intel

Společnost Intel je největším světovým výrobcem mikroprocesorů, a zároveň je předním výrobcem počítačových, síťových a komunikačních produktů. Podrobné informace o společnosti Intel jsou k dispozici na www.intel.com/pressroom nebo www.intel.com/cz/pressroom.

Témata článku: Video, Živý mozek, Obývací pokoj, Digitální film

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí