Deloitte označuje společnost Stellent za jednu z nejrychleji rostoucích technologických firem

Žebříček Deloitte Technology Fast 500 uvádí společnosti, které dosáhly mezi lety 1999 až 2003 nejvyššího růstu tržeb
Deloitte označuje společnost Stellent za jednu z nejrychleji rostoucích technologických firem

Praha, 30. listopadu 2004Společnost Profinit, přední poskytovatel IT služeb a řešení, zastupující na českém trhu společnost Stellent, dodavatele řešení pro správu obsahu a správu dokumentů, oznámila, že společnost Deloitte označila Stellent za jednu z 500 nejrychleji rostoucích technologických firem.

Program Technology Fast 500 uvádí firmy, které dosáhly mezi roky 1999 a 2003 nejvyššího růstu tržeb. Společnost Stellent se v tomto seznamu ocitla vůbec poprvé, a to na místě 450; kromě toho se umístila na 14. místě v seznamu Deloitte Minnesota Technology Fast 50, který analogicky uvádí 50 nejrychleji rostoucích technologických firem v Minnesotě. Připomeňme, že společnost Stellent zakončila svůj předchozí finanční rok na konci letošního března s tržbami ve výši 75,8 milionů dolarů.

„Žebříček Deloitte Technology Fast 500 hodnotí stabilní růst tržeb během pěti let, a tak skutečnost, že se firma umístila mezi 500 nejrychleji rostoucími společnostmi v severní Americe, představuje velmi významný úspěch,“ vysvětluje Mark Evans, managing partner pro technologie, média a telekomunikace společnosti Deloitte.

„Naše společnost v tomto seznamu zabodovala vůbec poprvé,“ zdůrazňuje Robert Olson, prezident a hlavní výkonný ředitel společnosti Stellent. „Naše produkty a aktivity pomáhají zákazníkům rychle dosahovat úspěchu a návratnosti svých investic, což nám zpětně zajišťuje stabilní růst tržeb, a tak v tomto duchu budeme pokračovat i do budoucna,“ dodává R. Olson.

Fast 500 zahrnuje firmy z nejrůznějších technologických oblastí, včetně věd o životě, polovodičů, internetu, softwaru a telekomunikací. Žebříček pro rok 2004 byl vytvořen na základě 19 regionálních programů North America Fast 50, nominací přijatých individuálně a výsledků vyhledávání v databázích veřejně obchodovaných společností. Společnosti, které se mohly kvalifikovat do tohoto hodnocení, musely dosáhnout provozních tržeb v roce 1999 minimálně 50 tisíc dolarů a o čtyři roky později 1 milionu dolarů a muselo se jednat o veřejně obchodovatelné nebo soukromé firmy se sídlem v severní Americe. Kromě toho to musí mít „technologické firmy“ vlastní unikátní technologii, která se ve významné míře podílí na provozních tržbách nebo firma musí investovat podstatnou část svých tržeb do výzkumu a vývoje technologií. Podrobnější informace o programu Fast 500 je k dispozici na www.fast500.com.

Umístění v žebříčku Deloitte Technology Fast 500 není jediným úspěchem společnosti Stellent za poslední období, neboť ocenění získala od různých publikací i organizací za své produktové inovace, vedoucí roli na trhu a úspěšné implementace u zákazníků. Mezi nejnovější ocenění patří 2004 WebAward od Asociace webového marketingu za nasazení technologie Stellent Universal Content Management na více místech ve firmě Genzyme; cenu za nejlepší exponát výstavy pro tutéž technologii od časopisu AIIM E-DOC Magazine, International Business Award za nejlepší nový produkt/službu pro Stellent Site Studio, umístění v hodnocení „100 firem, se kterými je třeba počítat v managementu znalostí“ od KMWorldu nebo uvedení v žebříčku EContent 100 firmy EContent.

 

O společnosti Profinit

Společnost Profinit (dříve Sybase ČR) je nezávislým poskytovatelem specializovaných IT řešení a služeb s orientací na zákazníky z finančního sektoru, telekomunikací a utilit. Profinit se zaměřuje zejména na řešení v oblastech Information Acceleration, Data Quality, Document and Content Management, Business to Business Communication a na služby v oblasti systémového a softwarového inženýrství a IT outsourcingu.

 

O společnosti Stellent, Inc.

Společnost Stellent, Inc., je celosvětovým poskytovatelem softwarových řešení pro správu obsahu, která zákazníkům přinášejí rychlý užitek, neboť umožňují snadnou implementaci, a navíc jednotliví uživatelé tyto nové služby rychle a pozitivně přijímají. Díky produktům značky Stellent mohou zákazníci snadno implementovat více důležitých obchodních funkcí – jako jsou vizualizace finančních závazků, zpracování reklamací, webové servery, call centra, procesy a extranety pro prodejce – a také škálovat technologii na podporu potřeb celopodnikového managementu obsahu.

Stellent má více než 3 500 zákazníků, včetně firem Procter&Gamble, Merrill Lynch, The Home Depot, ING, GlaxoSmithKline, Georgia Pacific, Bayer Corp., Coca-Cola FEMSA, Emerson Process Management, Genzyme Corp. nebo Los Angeles County či Britský Červený kříž. Společnost sídlí v Eden Prairie v americké Minnesotě, a její kanceláře jsou rozmístěny na dalších místech ve Spojených státech, Evropě, asijsko‑tichomořské oblasti a v Latinské Americe.

Váš názor Další článek: Karneval reaguje na nabídku UPC a také zvýší rychlost

Témata článku: Fast, Deloitte, Přijatý výsledek, Emerson, Bayer, Georgia, Eden, Coca Cola, Minnesota, Depot, Pacific, Office Depot, Evans


Určitě si přečtěte

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 109

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 116

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 63

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky