Dell Precision M4300 přináší nové výkonové a pracovní možnosti

Dell Precision M4300 přináší nové výkonové a pracovní možnosti

Praha, 28. června 2007 – Společnost Dell dnes svou řadu profesionálních mobilních pracovních stanic doplnila o nový model.  Dell Precision M4300 přináší vyšší výkon a rozšířené pracovní  možnosti na mobilní platformě. Inženýři, grafici, vývojáři a jiní profesionálové tak mohou pracovat ve svých náročných aplikacích kdekoli a kdykoli.

Díky výkonné výbavě, jako je např. nejmodernější grafika OpenGL a nejnovější procesory Intel® s duálním jádrem dochází u pracovní stanice  Dell Precision M4300 k nárůstu výkonu o téměř 15 procent.  Ten podtrhují bezdrátové technologie příští generace a baterie s rozšířenou kapacitou.

„Nejdůležitější věcí pro zákazníky, kteří si pořizují pracovní stanici, je tolik potřebný výkon, pro jejich specializované aplikace,“ řekl Eric Greffier, marketingový ředitel společnosti Dell EMEA a dodal: „Stále častěji se tito zákazníci pohybují mimo tradiční kanceláře, ale vyžadují přitom stále výkon na úrovni pracovní stanice. Ten našim zákazníkům garantujeme tím, že platformy testujeme a zkoušíme pomocí předních aplikací určených pro běžné pracovní stanice.“

S ohledem na cíl společnosti Dell stát se nejekologičtější technologickou společností rozšířila společnost Dell svou produktovou řadu Energy Smart o vybrané konfigurace modelu Dell Precision M4300, které splňují normu Energy Star 4.0.   Toto nejnovější rozšíření nabídky řešení Energy Smart společnosti Dell, která měla premiéru u vybraných firemních stolních počítačů v září 2006, umožňuje zákazníkům dále snižovat náklady a spotřebu energie v rámci celé jejich činnosti.  Energy Star je norma Agentury pro ochranu životního prostředí, která vyžaduje přísnější kontrolu množství energie využívané stolními počítači a notebooky.

Váš názor Další článek: Catalyst 7.6, Vista a VIVO: novinka, o které se nemluví

Témata článku: Notebooky, Stanice, Dell Precision, Star, Nejnovější model, Náročný profesionál, Energy

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší