Dell™ dodá společnosti Philips správu výpočetní techniky

Dell podepsal smlouvu o globální správě výpočetní techniky s gigantickým výrobcem elektroniky
Dell™ dodá společnosti Philips správu výpočetní techniky

Praha, 13. prosince 2004 – Dell podepsal globální smlouvu v hodnotě mnoha milionů Eur se společností Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI), jedním z největších výrobců elektroniky na světě. Pětiletá smlouva o nasazení a poskytování podpory pracovních stanic a hardwaru, která již vstoupila v platnost, představuje nasazení celkového počtu 75 000 počítačů v 60 zemích.

            Společnost Philips si vybrala Dell, aby snížil náklady a zvýšil kvalitu prostřednictvím standardizace, integrace a optimalizace procesů napříč infrastrukturou stolních počítačů společnosti Philips. Standardizace prostředí se bude týkat všech lokalit Philips a jejím výsledkem bude maximální transparentnost a flexibilita firmy, která umožní vytvořit globální pracoviště, jenž budou moci využít zaměstnanci kdykoliv a kdekoliv.

            Dell bude hlavním integrátorem služeb a povede konsorcium partnerů – dodavateli globální smlouvy jsou společnosti Atos Origin a Getronics. Atos Origin je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů IT služeb a globálním poskytovatelem manažerského poradenství, technologických integračních služeb a správy. Getronics je jedním z největších nezávislých poskytovatelů ICT (Information and Communication Technology) řešení a služeb.

            Josh Alaman, viceprezident divize služeb Dell EMEA, uvedl: „Jako ve všech ostatních případech přinese Dell do správy výpočetní techniky vlastní procesy, postupy a kulturu, aby se zhostil svého závazku globálního poskytování služeb. Jsme velice potěšeni tím, že si společnost Philips pro změnu svého IT prostředí vybrala za partnera Dell.“

 

O společnosti Dell

 

Dell Computer Corporation (Nasdaq: DELL) patří mezi přední dodavatele produktů
a služeb, které zákazníci po celém světě potřebují pro budování infrastruktur informačních technologií a internetu. Celkové výnosy společnosti za poslední čtyři kvartály činily 47,3 miliardy US$. Společnost Dell, prostřednictvím svého modelu přímého obchodování navrhuje, vyrábí a upravuje produkty a služby podle konkrétních požadavků zákazníků. Nabízí široký výběr softwaru a periferií. Informace o společnosti Dell a jejích produktech lze získat na adrese www.dell.com.

 

O společnosti Atos Origin

 

Firma Atos Origin je mezinárodním poskytovatelem IT služeb. Její služby přetvářejí vizi klienta do konkrétního výsledku kombinací konzultací, systémové integrace a správou chodu IT. Roční obrat firmy přesáhl 5 miliard EUR, společnost zaměstnává 45 tisíc zaměstnanců v 50 zemích. Atos Origin je celosvětovým partnerem v informačních technologiích pro olympijské hry a mezi jeho další klienty patří ABN AMRO, Akzo Nobel, Alstom, BNP Paribas, Ericsson, EDF, Euronext, Fiat, France Telecom, ING, KPN, Philips, Renault, Royal Bank of Scotland, Saudi Aramco, Schlumberger, Shell, Standard Chartered Bank, Telecom Italia, UK Department for Work and Pensions, Unilever, Vivendi Universal a Vodafone. Více informací o společnosti získáte na adrese http://www.atosorigin.com.

 

Akcie společnosti Atos Origin jsou kotovány na burze Paris Euronext Premier Marché. Firma podniká pod obchodními jmény Atos Origin, AtosEuronext, Atos Worldline a Atos Consulting.

 

O společnosti Getronics

 

Firma Getronics zaměstnává zhruba 22 tisíc zaměstnanců ve více než 30 zemích a dosahuje průběžně obratu cca 2,4 miliardy EUR. Getronics je jedním z největších nezávislých poskytovatelů ICT (Information and Communication Technology) řešení a služeb. Společnost dnes kombinuje možnosti původní holandské firmy s možnostmi firmy Wang Global, která byla koupena v roce 1999, a s možnostmi systémů a služeb společnosti Olivetti. Getronics navrhuje, integruje a spravuje ICT infrastrukturu a řešení pro světově největší společnosti a organizace tak, aby jim pomohl maximalizovat hodnotu jejich investic do informačních technologií. Společnost Getronics má hlavní sídlo v Amsterdamu a regionální pobočky v Bostonu, Madridu a Singapuru. Akcie Getronics jsou obchodovány na burze Euronext Amsterdam (GTN).

Váš názor Další článek: Několik kritických chyb ohrožuje Adobe Acrobat

Témata článku: Paris, Unilever, Royal, Scotland, Madrid, Renault, Atos, Fiat, Amsterdam, Origin, Nobel, Alstom


Určitě si přečtěte

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 16

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

** Jak uložit elektřinu z fotovoltaiky a větrných turbín ** Pomohou třeba staré autobaterie, nebo setrvačníky ** A pak tu jsou bizarní gravitační akumulátory velikosti mrakodrapu

Jakub Čížek | 252Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu