Datascript je jediným tréninkovým partnerem EMC

Datascript je jediným tréninkovým partnerem EMC

PRAHA 19. září 2007 – Společnost Datascript, poskytovatel IT kurzů a certifikací, se stala novým tréninkovým partnerem EMC Velocity2 pro Českou a Slovenskou republiku a je tak prvním autorizovaným tréninkovým partnerem (ATP) EMC Software Group pro celou oblast střední a východní Evropy. 

Status ATP umožňuje společnosti Datascript poskytnout zákazníkům určitá školení EMC.  Školitelé společnosti Datascript jsou kvalifikovaní odborníci a zároveň držitelé certifikací společnosti EMC pro konkrétní školení, která povedou. Certifikace společnosti EMC, které patří k nejrespektovanějším v oboru, přináší neocenitelné výhody nejen jejich držitelům, ale i firmám, pro které takto certifikovaní odborníci pracují.

Společnost Datascript již vypsala první termíny pro kurzy EMC NetWorker 7.3 Administration v oblasti zálohování a obnovy pro UNIX Microsoft Windows, které pořádá ve svém školicím středisku na Praze 10 od 15. října 2007.

„V souladu s náročnými požadavky EMC na kvalitu poskytovaných kurzů je naše společnost zavázána poskytovat školení nejvyšší kvality s cílem maximálně uspokojit přání zákazníka,“ uvedla projektová manažerka společnosti Datascript Iveta Babulenková.

Váš názor Další článek: GeCube oficiálně zahájilo dodávky Radeonů HD 2900 Pro

Témata článku: Microsoft, Windows, Atp

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší