Databáze Oracle 10g poráží konkurenci v nezávislých soutěžích

6. prosince 2005
Spustili jsme online chat
ZLÍN, ČESKÁ REPUBLIKA, 1. prosinec 2005. Společnost Oracle vyhrála jednu z nejprestižnějších cen v oblasti databází v České republice. I v letošním ročníku soutěže Databázový produkt roku získala firma Oracle prvenství a potvrdila tak svůj náskok před konkurencí. Produkt Oracle Database 10g Release 2 Enterprise Edition porazil konkurenční produkty na plné čáře hned ve třech kategoriích. Ceny byly uděleny v rámci konference Databázový svět.
Databáze Oracle 10g poráží konkurenci v nezávislých soutěžích

Vítězství je o to cennější, že databázi Oracle hodnotili nejen odborníci, ale i více než tisícovka čtenářů internetového serveru Databázový svět. Samotná odborná komise pak byla složena z patnácti databázových odborníků – zástupců akademické obce a komerčních společností. Soutěž probíhala v listopadu 2005. Databáze Oracle 10g získala ovšem kromě ocenění expertů a čtenářů také „Mimořádné ocenění redakce Databázového světa“.

 

O Oracle Database 10g

Oracle Database 10g je navržena tak, aby ji bylo možné efektivně provozovat na malých blade serverech, na největších víceprocesorových serverech i clusterech všech velikostí. Je vybavena automatickými funkcemi pro správu, které zaručují snadný, cenově výhodný provoz. Vzhledem k jedinečné schopnosti nativně spravovat data od obvyklých podnikových informací přes dokumenty XML až po prostorové a lokační informace, je Oracle Database 10g ideální volbou pro zpracování online transakcí, podporu rozhodování a správu obsahu.

 

O společnosti Oracle

Společnost Oracle (NASDAQ: ORCL) je největší světový dodavatel podnikového softwaru. Další informace o společnosti Oracle najdete na webu http://www.oracle.com.

Váš názor | Spustili jsme online chat

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší