Databáze CACHÉ pohání software pro marketing v oblasti zdravotnictví od PENS Communications

Cambridge, Massachusetts — 11. dubna 2006 — Společnost InterSystems Corporation oznámila, že spolupracuje se společností PENS Communications Systems LLC na vytvoření špičkového softwaru marketingových komunikací pro oblast zdravotní péče.
Databáze CACHÉ pohání software pro marketing v oblasti zdravotnictví od PENS Communications

InterSystems, přední dodavatel databází pro zdravotní péči, vyvíjí a prodává postrelační databázi CACHÉ a univerzální integrační platformu Ensemble. PENS Communications, aplikační partner InterSystems, dodává informační systém pro zasílání bulletinů pacientům (Patient Education Newsletter System – PENS), což je daty řízená aplikace pro hromadné cílené marketingové zprávy.
 
Systém PENS využívá vlastní data poskytovatele zdravotní péče, která obsahují všechny služby a vztahy, které má každý adresát (např. domácnost) s poskytovatelem. PENS postavený na databázi CACHÉ od InterSystems využívá tato data k vytváření personalizovaných bulletinů. Každý bulletin obsahuje výběr článků, specifických pro domácnost a čtenáře bulletinu. Čtenáři tak dostávají to, co chtějí – relevantní, stručné a užitečné informace.

Bulletin PENS by mohl například obsahovat články, které jsou vybrány na základě demografických údajů (jako je věk, pohlaví, bydliště, typ pojištění, úroveň vzdělání, atd.) nebo použitých služeb. Zaměření jednotlivých článků určují marketingoví specialisté poskytovatele zdravotní péče. Kromě toho může být směrování určitých článků řízeno na základě vztahu adresáta k poskytovateli (dárce, dobrovolník, zaměstnanec, lékař, místní zaměstnavatel). „PENS přináší pravý cílený (one-to-one) marketing,“ řekl Greg Padovani, prezident PENS Communications. „Děláme simulace zpracování, které klientům umožní upravit směrování informací tak, aby přicházely k optimálním adresátům. PENS umožňuje také podrobné sledování a výpis jednotlivých článků i celého bulletinu. Klienti hlásí lepší výsledky, než u tradičních marketingových nástrojů. Je to zcela nový způsob provádění marketingových komunikací.“
 
Spolehnutí na objektovou technologii CACHÉ přináší vysoký výkon 
Sofistikované objektové schopnosti CACHÉ byly klíčem ke snadnému, rychlému a ekonomickému vytváření rozšíření a změn. „CACHÉ umožňuje přistupovat k databázi podle toho, co je pro daný scénář nejvhodnější – objektově, relačně nebo přímo,“ vysvětluje Padovani. „Používáme objektově orientovanou architekturu CACHÉ namísto tradičního relačního přístupu. Výsledkem je, že databáze PENS je téměř okamžitě modifikovatelná. Změny, které by si u relační databáze vyžádaly týdny, jsou nyní hotovy během pár minut.“
 
Také vysoký výkon je pro inovační aplikaci PENS velmi významný. „Museli jsme porovnat zaměření každého článku s daty každého adresáta. S CACHÉ můžeme zpracovat velké objemy dat za velmi krátkou dobu,“ pokračoval Padovani. „Podle odezvy od našich uživatelů můžeme říci, že možnost cenově příznivé „one-to-one“ komunikace s cílovými klienty pozvedá management vztahů se zákazníky zdravotní péče na zcela novou úroveň“.
 
„S neustálým růstem konkurence v sektoru zdravotní péče se zvyšuje také význam podpory technologických inovací pro nové marketingové iniciativy,“ řekl Paul Grabscheid, viceprezident InterSystems pro strategické plánování. „Jsme rádi, že můžeme pracovat s PENS Communications na softwarovém produktu, který umožní poskytovatelům zdravotní péče oslovit jejich cílové klienty mnohem účinněji, než kdykoli předtím.“ 

O společnosti PENS 
Společnost PENS Communications Systems, LLC, sídlící v Arlington Heights v USA, vyvíjí a prodává informační systém pro zasílání belletinů pacientům (Patient Education Newsletter System – PENS). Software PENS pokrývá rostoucí požadavky na cílený (one-to-one) marketing a umožňuje klientům vynikat nad konkurencí pomocí personalizovaných marketingových materiálů, které podporují nadstandardní management vztahů se zákazníky. Další informace viz www.penscommunications.com.

O společnosti InterSystems
Společnost InterSystems Corporation (www.InterSystems.com) je dodavatelem databázové a Integrační platformy, které umožňují rychlý vývoj a integraci vysoce výkonných transakčních aplikací. Hlavní produkty společnosti InterSystems - postrelační databázová platforma Caché a platforma pro rychlou integraci Ensemble - sdílí výkonné technologie zajišťující konzistentní a efektivní objektovou reprezentaci různorodých programovacích modelů a datových formátů, které eliminují rozdíly mezi objektovými a relačními databázemi. Aplikace vytvořené na platformách společnosti InterSystems se uplatňují ve zdravotnictví, finančních službách a ve státním a veřejném sektoru. Na celém světě je používá více než 4 miliony uživatelů v 88 zemích světa. Pro vývojáře aplikací a integrátory je po celém světě k dispozici 20 regionálních zastoupení a pro všechny produkty společnosti InterSystems je garantována nepřetržitá technická podpora. Společnost InterSystems je v České a Slovenské republice přítomná od roku 1999.

Témata článku: Software, One X, Celý klient, Newsletter, Vysoká úroveň, Education

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje