Dánská TDC spustila službu IPTV na technologii Alcatel-Lucent

7. března 2007
Březen - měsíc PHP chyb
Praha, 7. března 2007 – Vedoucí dánský telekomunikační a televizní operator TDS spustil službu IPTV provozovanou pod názvem TDS TV s celostátním pokrytím cca 1,6 milionu domácností. Technologii pro tento největší a nejmodernější dánský projekt v oblasti interaktivních televizních sítí dodala společnost Alcatel-Lucent a opět potvrdila svoji roli světového lídra v oblasti IPTV.
Dánská TDC spustila službu IPTV na technologii Alcatel-Lucent

Pro konvergované řešení společnosti Alcatel-Lucent na platformě Microsoft IPTV Edition se TDC rozhodla v roce 2006, a zařadila se tak k přibližně jednomu stu světových operátorů, kteří pro přenos televizního signálu, videa a hudby zvolili služby a technologie  Alcatel-Lucent.

Uživatelé TDC TV budou moci využívat nejbohatší nabídky zábavy prostřednictvím širokopásmového přístupu k 35 televizním kanálům, elektronickému TV programu, tzv. EPG, digitálnímu rekordéru s možností pozastavení obrazu a více než dvěma stovkám filmových titulů dostupných ke stažení jako “video on demand”. Nově spuštěná síť je technicky připravena i pro technologii televize s vysokým rozlišením, zkráceně zvané HDTV.

Váš názor Další článek: Březen - měsíc PHP chyb

Témata článku: Video, Microsoft, Televize Nova, IPTV, Dostupný signál, Stažené video

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší