DameJidlo.cz, nový internetový projekt Tomáše Čupra

DameJidlo.cz, nový internetový projekt Tomáše Čupra

Tomáš Čupr, zakladatel a spolumajitel portálu Slevomat, spustil nový projekt DameJidlo.cz, na němž si zákazníci mohou objednat jídlo z více než 250 restaurací. Cílem služby je přinést kvalitu a spolehlivost do rozvozu hotových jídel a bořit mýtus, že k rozvozu se hodí pouze pizza nebo sushi. DameJidlo.cz vzniklo na základech projektu PizzaTime.cz, ten na začátku října koupila investiční skupina Slevomat Group Ventures.

Podle Čupra platí pro jakoukoliv službu lidem stejná pravidla – uživatelská jednoduchost, rychlost, spolehlivost, cenová dostupnost a hlavně garance spokojenosti. „V žádném případě nejsme pouhým agregátorem nabídek. Přidanou hodnotou služby jsou uživatelské recenze a řazení restaurací dle kvality. Připravujeme také rozvozovou platformu pro restaurace, které zatím jídla nerozvážejí,“ doplňuje Tomáš Čupr.

Služba je pro restaurace novým prodejním kanálem. S rostoucí popularitou DameJidlo.cz se začíná objevovat i marketingový efekt. Pokud bude restaurace dlouhodobě poskytovat kvalitní službu, zákazníci si najdou cestu i do kamenné provozovny.

DameJidlo.cz aktuálně rozšiřuje portfolio partnerských restaurací o kvalitní podniky po celé České republice. Výsledkem bude ucelená nabídka nejrůznějších druhů restaurací, které jídlo kvalitně připraví a rychle přivezou. Do konce března by mělo být v nabídce DameJidlo.cz na 500 prověřených rozvozů a restaurací. Kromě obchodních zástupců pomáhají serveru s hledáním nových restaurací i zákazníci, ti doporučují prostřednictvím sociálních sítí a kontaktního e-mailu své oblíbené restaurace po celé republice.

Server již spustil vlastní věrnostní program a zákazníky odměňuje kredity za každou realizovanou objednávku. DameJidlo.cz brzy nabídne aplikace pro nejrozšířenější chytré mobilní telefony, autentické obrázky jídel, koncept opakované platby a telefonní linku pro ty, kteří preferují telefonické objednávky. „Chceme, aby přivezené jídlo nebylo chápáno jako náhradní rychlovka k zasycení, ale jako plnohodnotná snídaně, oběd či večeře,“ komentuje Tomáš Čupr.

Témata článku: Pizza, Sushi, Mobilní telefony recenze, Celá republika, Pouhý začátek, Nejrůznější kanály

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí