DameJidlo.cz má nového šéfa, Tomáš Čupr prodává část svého podílu ve společnosti

DameJidlo.cz má nového šéfa, Tomáš Čupr prodává část svého podílu ve společnosti

Největší česká rozvozová služba DameJidlo.cz, která v současnosti zprostředkovává rozvoz jídla z více než tisícovky restaurací, má nového šéfa. Po roce a půl existence této jedničky na trhu food delivery její zakladatel Tomáš Čupr předává vedení společnosti Lukáši Uhlovi, který už v DameJidlo.cz nějaký čas působil na pozici provozního ředitele.

„Jedná se v podstatě o podobný postup jako před dvaceti měsíci ve Slevomatu. Z DameJidlo.cz se nám podařilo vybudovat natolik silnou a stabilní firmu, abych její řízení mohl předat dál a věnovat se novým projektům,“ vysvětluje Tomáš Čupr. Ten sice za desítky miliónů korun prodává přibližně polovinu svého pětatřicetiprocentního podílu ve společnosti, stále však zůstává jejím jednatelem. „Z DameJidlo.cz se rozhodně nestahuji úplně, i nadále budu působit v pozici garanta růstu a produktového rozvoje“, dodává Čupr. 

„Rozvozová služba DameJidlo.cz má správně nastavený model akvizice zákazníků a je dostatečně pevná, abychom se nyní mohli soustředit na dolaďování procesů, rozšiřování řady našich produktů a celkový kontinuální růst,“ upřesňuje ze své pozice nový šéf DameJidlo.cz Lukáš Uhl. Ten dříve působil jako konzultant ve společnosti McKinsey & Company, založil a prodal seznamku Smart-dating.cz a následně také vybudoval e-commerce platformu pro společnost Centrum Holdings, kde poté zastával pozici business developement director.

Revoluce se nekoná, překonání Turingova testu nic moc neznamená

Témata článku: Pozice šéfa, Food, Tisíc korun

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší