Další obchodní partneři společnosti Lucent získaly v Evropě plnou autorizaci

Společnost Lucent Technologies (NYSE:LU) dnes oznámila, že pokračuje v posilování svých nepřímých prodejních kanálů v celé Evropě, protože několik systémových integrátorů a prodejců splnilo kritéria společnosti Lucent na odbyt a technickou podporu a stali se tak plně autorizovanými členy programu Lucent Advantage BusinessPartner.
Další obchodní partneři společnosti Lucent získaly v Evropě plnou autorizaci

Společnost Lucent před nedávnem pověřila 10 odbytových partnerů k prodeji řešení a služeb svého datového portfolia a optického programu.

Program Lucent Advantage BusinessPartner je určen na pomoc systémovým integrátorům a prodejcům, kteří jsou partnery společnosti Lucent při implementaci síťových projektů zaměřených na dopravce, poskytovatele internetových služeb (ISP - Internet Service Providers), velké státní organizace a podnikové zákazníky. Po té, co akreditovaní partneři splní všestrannou řadu pravidel, mají přístup k širokému spektru komplexních řešení, globální technické podpoře služeb a úplné nabídce technických řešení společnosti Lucent ve specifických oblastech včetně optických produktů, datových sítí a software.

„V dnešním náročném telekomunikačním trhu je realizace obchodů spolu s partnery a jejich prostřednictvím jinou cestou, kterou můžeme poskytovat cenné služby našim zákazníkům. Společnost Lucent vkládá svoji sílu do tohoto úsilí, protože tento model přístupu na trh je pro ni klíčovou strategickou iniciativou,“ řekl Nicolaas Rauwenhoff, globální organizace partnerů Lucent Global BusinessPartner Organisation, viceprezident pro oblast Evropy, Středního Východu a Afriky. „Náš program zaručuje, že se zákazníkům, kteří si koupí řešení společnosti Lucent, dostane silné technické podpory a že naši partneři mají přístup ke zdrojům, které potřebují, aby mohli nadále rozvíjet svoji obchodní činnost. Gratulujeme našim partnerům za dosažení úspěchu při získání této akreditace.“

Noví evropští partneři, kteří se nedávno připojili k uvedenému programu, mají svá sídla v celém tomto regionu. Systémové integrátoři Kapsch Carriercom AG z Rakouska, Com Plus CZ a.s. z České republiky, Business Global Systems a.s. ze Slovenské republiky, Integrated Network Solutions S.A. z Belgie, Synstar z Francie, Telecomstroy SPb z Ruska a Scribona Solutions A/S se sídlem v Dánsku získali plnou autorizaci k poskytování řešení nabídky optických produktů společnosti Lucent. Tito partneři budou prodávat řešení ze skupiny Lucent Wavestar®, portfolio Lucent Metropolis® i podpůrné programové vybavení jako například řešení optického řízení Navis®.

Řada partnerů byla také plně akreditována k poskytování prvků z datové nabídky společnosti Lucent včetně přístupového koncentrátoru Lucent Stinger® DSL a ověřovacího serveru Lucent NavisRadius™, který je integrovaným řešením zabezpečení vzdáleného přístupu pro poskytovatele služeb a dopravce. Mezi tyto partnery patří systémoví integrátoři Pan Dacom Networking AG z Německa, Cygate Networks OY z Finska, Landata Payma SA ze Španělska a Telecomstroy SPb z Ruska.

Někteří partneři akreditovaní pro nabídku optických produktů nyní pracují také na akreditaci v oblasti datových služeb a naopak.

Divize celosvětových služeb Lucent Worldwide Services bude spolupracovat s obchodními partnery společnosti Lucent při dodávkách instalací a pokračujících služeb technické podpory na základě požadavků.

Jiná skupina partnerů zahrnula do své nabídky také softwarové řešení k řízení výkonu a řízení internetového protokolu (IP) společnosti Lucent, které je na současném trhu špičkovým produktem. Tato skupina partnerů bude nabízet produkty VitalSuite®, VitalQIP™ a NavisRadius™ zákazníkům z řad podniků v celé Evropě. Uvedení partneři budou pro uvedená softwarová řešení společnosti Lucent nabízet technickou podporu před prodejem i po něm a také profesionální služby nutné k instalaci, správě a údržbě zmíněného programového vybavení.

Produkty VitalSuite®, VitalQIP™ a NavisRadius™ jsou součástí nabídky software Navis® iOperations, která představuje otevřené systémy řízení sítí a prvků na základě standardů. Nabídka Navis® iOperations se využívá celosvětově, podporuje zajišťování, sledování a řízení výkonu pokročilých služeb v sítích sdružujících různorodé technologie od více dodavatelů.

Podrobnější informace o partnerském programu Lucent Advantage BusinessPartner a způsobu spolupráce společnosti Lucent s prodejci a distributory v celé oblasti lze získat při návštěvě na veletrhu CeBIT 2003 v Hannoveru, hala 27, stánek A 16.

Partnerský program Lucent Advantage BusinessPartner Programme podporuje globální multikanálovou distribuční strategii, jež umožňuje společnosti Lucent zajišťovat potřeby nových trhů a nových zákazníků a současně si udržet své zaměření na celosvětově největší poskytovatele služeb. Díky spolupráci s prodejci, distributory a systémovými integrátory je společnost Lucent schopna dodávat špičkové produkty a řešení ve svém oboru širokému výběru poskytovatelů služeb a podniků v rámci celé oblasti. Podrobnější informace jsou uvedeny na adrese http://www.lucent.com/businesspartner.

O společnosti Lucent Technologies

Společnost Lucent Technologies se sídlem v Murray Hill, New Jersey, USA, navrhuje a dodává sítě celosvětově největším poskytovatelům komunikačních služeb. Výzkum a vývoj se opírá o společnost Bell Labs a společnost Lucent se spoléhá na svoji sílu v mobilním sektoru, optických produktech, technologiích datových a hlasových sítí a v oblasti software a služeb při vývoji sítí dalších generací. Systémy, služby a software této společnosti jsou navrženy tak, aby pomáhaly zákazníkům rychle vybudovat a lépe řídit své sítě a vytvářet nové služby přinášející odpovídající výnosy, které pomáhají podnikům i spotřebitelům. Podrobnější informace o společnosti Lucent Technologies jsou uvedeny na adrese http://www.lucent.com.

Váš názor Další článek: Chyba ve skriptech u Windows zase otevírá pole pro červíky

Témata článku: Software, Jersey, Hill, New Jersey, Optické spektrum, Partner, Advantage, Field, Systémový program, Murray


Určitě si přečtěte

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

** Hardware současných laptopů už tak rychle nestárne ** Tedy až na baterie – ty umírají děsivou rychlostí ** Ve Windows to můžete sledovat skoro v přímém přenosu

Jakub Čížek | 69

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 37

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 37Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu