Další nová nabídka pro partnery McAfee

Praha, 27. dubna, 2006 – Společnost McAfee, Inc. (NYSE: MFE), globální lídr v oblasti Intrusion Prevention (prevence proti nežádoucímu vniknutí) a Security Risk Managementu (správy bezpečnostních rizik), představila nabídku McAfee® Solution Services Partner Offering. Ta umožňuje autorizovaným partnerům McAfee SecurityAlliance™ poskytovat svým zákazníkům kvalitní značkové konzultační služby, které zahrnují strategické plánování, podporu instalace i implementace a optimalizaci pro zajištění bezchybného provozu.
Další nová nabídka pro partnery McAfee

McAfee bude školit a certifikovat zástupce kvalifikovaných partnerů McAfee SecurityAlliance pro prodej nebo poskytování balíčků služeb pod značkou McAfee (McAfee Solution Services Packages ), které doplňují řešení McAfee. Balíčky služeb Services Packages se skládají z předdefinovaných objemů práce, strategických návrhů a plánovacích nástrojů, implementačních návodů a doporučení pro upgrade a migraci – jež mají za cíl zajistit konzistentní dodávku produktů a rychlou implementaci. 
Akreditovaní partneři budou mít přístup k metodikám McAfee Solution Services Methodologies, aby mohli sdílet nejlepší postupy, znalosti odborníků a nástroje pro zefektivnění provozu a komplexní ochranu.

Zástupci McAfee pro prodej budou odměňování tak, aby podněcovali rozvoj příležitostí pro služby partnerů. Úspěch nabídky bude měřen podle zvýšených příjmů McAfee ze služeb poskytovaných partnery a na základě spokojenosti zákazníků.
Počáteční certifikace a nabídky pro partnery budou dostupné v květnu 2006. Jsou určeny pro partnery McAfee SecurityAlliance ElitePartners na celém světě, kteří mají zájem o účast McAfee na ověření certifikačních tříd, poskytnutí zpětné vazby k implementačním metodikám
a k nasazování služeb v partnerství s McAfee Solution Services. První nabídka je zaměřena na McAfee Total Protection pro Enterprise segment, Network Access Control a System Security, jež mohou být prodávány prostřednictvím distribuce. Jsou dostupné pro akreditované poskytovatele řešení. Příslušné balíčky budou dostupné v ceníku v polovině 2. čtvrtletí. McAfee zahájí neomezený nábor a certifikaci během třetího čtvrtletí 2006.

O společnosti McAfee, Inc.
Společnost McAfee, Inc., se sídlem v Santa Clara v Kalifornii, je renomovaným specialistou na technologickou bezpečnost. Dodává proaktivní osvědčená řešení a služby, které chrání systémy a sítě na celém světě. McAfee díky svým bezkonkurenčním odborným znalostem a zaměřením na inovace umožňuje domácím uživatelům, firmám, veřejné správě a providerům blokovat útoky, předcházet poruchám, a průběžně sledovat a zdokonalovat jejich bezpečnost. www.mcafee.com

Témata článku: Bezpečnost, Solution, Network Solutions, Odborná znalost, Santa Clara

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?