D-Link představuje novou internetovou kameru

Praha, 31 .srpna 2005 - Bezdrátová internetová kamera D-Link SECURICAM Network DCS-2100G je určena pro firmy nebo domácí uživatele, kteří chtějí plně vybavený dohlížecí systém, poskytující velmi kvalitní dálkové monitorování obrazu a zvuku přes Internet.
D-Link představuje novou internetovou kameru

Bezdrátová internetová kamera DCS-2100G se připojuje přímo do bezdrátových 802.11g nebo 10/100Mb/s ethernetových širokopásmových sítí a umožňuje sledovat přenos z kamery a ovládat ji z libovolného místa na světě pomocí prohlížeče Internet Explorer verze 6. Díky vlastní IP adrese a vestavěnému webovému serveru lze DCS-2100G umístit kdekoli v síti a není třeba připojovat ji přímo k PC.

Při dálkovém prohlížení obrazu a poslouchání zvuku z DCS-2100G můžete okamžitě pořizovat záběry přímo z webového prohlížeče. DCS-2100G má rozšířené zobrazovací funkce, nabízející až 4násobný digitální zoom pro zvětšení určitých oblastí. Může také přenášet obraz z místností s minimálním osvětlením, což ji činí ideální pro použití v noci.

DCS-2100G dodržuje normu Universal Plug & Play (UPnP™), která umožňuje počítačům se systémem Windows® XP rozpoznat DCS-2100G a automaticky ji přidat do sítě. DCS-2100G může být jako síťové zařízení ovládána a sledována prostřednictvím okna „Místa v síti“.

Po zaregistrování u některé z mnoha bezplatných služeb dynamických DNS můžete pro svoji kameru vytvořit vlastní webovou adresu (např. ve tvaru www.mojekamera.mojeddns.com). To vám umožní vzdálený přístup ke kameře a monitorování vašeho sídla, aniž byste si museli pamatovat IP adresu, a to i v případě, že byla IP adresa vaším poskytovatelem připojení k Internetu změněna.

Dodávaný software rozšiřuje možnosti sledování a ovládání DCS-2100G. Můžete současně sledovat přenos z až 16 kamer najednou, používat manuální nebo naprogramované nahrávání obrazu/zvuku na pevný disk a nastavit kameru na nahrávání záznamu nebo odesílání varovných e-mailů při aktivaci detektoru pohybu.

Bezdrátovou internetovou kameru DCS-2100G lze používat v domácnostech nebo v kancelářích. Díky jednoduché instalaci a vestavěnému webovému rozhraní se dá DCS-2100G snadno integrovat do vašeho síťového prostředí. Získáte tak všechny potřebné zabezpečovací funkce a hlavně klidnou mysl.

Váš názor Další článek: Bude Windows Vista v půlce listopadu 2006?

Témata článku: Internet, Internet Explorer, Ip kamery, Webová kamera, Vestavěná kamera

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší