D-LINK PŘEDSTAVÍ NA VON EUROPE SOUBOR VoIP ŘEŠENÍ

17. května 2006
Java bude open-source
Londýn, 9. května 2006 – Společnost D-Link představí na konferenci a výstavě VON Europe (15.–18. května ve Stockholmu) řadu produktů V-Series pro telefonování přes Internet (VoIP), která je zaměřena na domácí uživatele a malé a střední firmy na nově se rozvíjejícím trhu.
D-LINK PŘEDSTAVÍ NA VON EUROPE SOUBOR VoIP ŘEŠENÍ

Na stánku C668 bude k vidění nová rodina VoIP produktů V-Series, obsahující koncové adaptéry, směrovače, brány, telefonní adaptéry a IP telefony – vše, co uživatelé potřebují pro rychle a snadné zavedení VoIP. D-Link bude vystavovat také HorstBox, zcela nové VoIP ISDN integrované přístupové zařízení (IAD), které nabízí malým podnikům všestranné centralizované komunikační řešení. Kromě toho uvede společnost novou řadu elegantních véčkových Wi-Fi telefonů V-Series, která umožňuje uživatelům telefonovat, aniž by museli sedět přímo u svého počítače1.

 

Nové portfolio V-Series je součástí naší strategie, která má VoIP mnohem více zpřístupnit širšímu okruhu uživatelů a umožnit jim získat co nejrychleji výhody v podobě úspory nákladů na telefonování,“ řekl Osbert Ong, manažer produktů D-Link Europe.

 

Produkty řady D-Link V-Series, které byly dříve dodávány pouze na zakázku, jsou založeny na protokolu SIP (Session Initiation Protocol) a jsou kompatibilní s provozovanými SIP službami. Kromě funkcí pro běžné uživatele, malé a domácí kanceláře a malé a střední podniky nabízejí tyto produkty také rozšířené funkce, jako je QoS, management a remote provisioning, které se ideálně hodí pro firmy, působící na trhu telekomunikací a ISP.

 

1 S použitím softwaru pro peer to peer internetové telefonování.

 

 

O společnosti D-Link

Společnost D-Link, která byla založena před 20ti lety v roce 1986, je největším výrobcem síťových produktů mimo území USA. Společnost dosáhla pozice jednoho z předních dodavatelů síťových broadbandových digitálních prvků pro hlasovou a datovou komunikaci a řešení pro digitální domácnosti, malé a střední podniky či velké společnosti. S miliony vyrobených a distribuovaných síťových a komunikačních produktů má D-Link významné postavení na trhu a jeho produkty vykazují vysoký poměr cena/výkon. D-Link má zastoupení ve 20 zemích po celé Evropě.                                                

Témata článku: Internet, CS Link, Sip

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje