D-Link oznamuje podporu pro Apple HomeKit

D-Link oznamuje podporu pro Apple HomeKit

D-Link oznamuje vývoj nové Wi-Fi kamery, která bude k dispozici během letošního roku a bude podporovat Apple HomeKit a novou aplikaci Home v iOS 10. Globální síťová společnost D-Link se tak stává jednou z velkých značek podporujících systém chytré domácnosti od Apple.

D-Link nyní nabízí širokou škálu Wi-Fi kamer jako součást svojí řady mydlink Home. Nová Wi-Fi kamera D-Link byla navržena tak, aby byla kompatibilní s HomeKit. Kamery jsou totiž jedním ze dvou důležitých nových typů doplňků pro HomeKit, ohlášených v letošním hlavním projevu na každoroční akci Worldwide Developers Conference (WWDC) společnosti Apple v San Francisku.

„D-Link vyrábí Wi-Fi kamery již déle než 10 let a jsme si vědomi strategického významu těchto zařízení pro domácí ekosystém IoT,“ řekl Kevin Wen, prezident D-Link Europe. „Spolupracovali jsme usilovně se společností Apple, abychom pomohli vytvořit jedinečný systém propojené domácnosti, který odpovídá skutečným potřebám uživatelů. Jsme rádi, že díky nové kameře D-Link s podporou HomeKit a aplikace Apple Home v iOS 10 mohou nyní rodiny po celém světě získat snadno použitelný a bezpečný prostředek pro hlídání svých domovů.“

Přidání podpory Siri do HomeKit umožňuje ovládat kamery také hlasem, což dává rodinám další možnosti pro pohodlné a rychlé ovládání a monitorování domácnosti. Navíc je Wi-Fi kamera D-Link® a integrace s HomeKit přesvědčivou ukázkou, jak D-Link vylepšuje uživatelský komfort a funkčnost svého portfolia mydlink Home.

Další informace o nové kameře D-Link s podporou Apple HomeKit budou k dispozici během tohoto roku.

Nakupovali jste knihy na iBooks? Pak vám možná přijde odškodnění od Applu

Témata článku: D-Link, Homekit, Mydlink, D Link, Link

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší