D-Link ještě bezpečnější v rámci VPN sítí

D-Link ještě bezpečnější v rámci VPN sítí

D-Link, přední výrobce end-to-end síťových a komunikačních řešení pro firmy i domácnosti, oznámuje připojení společnosti TheGreenBow k programu globálního partnerství D-Link GAP (Global Alliance Program). Tímto krokem se TheGreenBow stává partnerem společnosti D-Link v oblasti poskytování softwarových řešení.Specializace a zkušenosti společnosti TheGreenBow s klientským softwarem pro virtuální privátní sítě (VPN) umožní D-Linku rozšířit nabídku produktů vzdáleného přístupu i na mezinárodní trh malých a středních podniků.

Obě firmy společně certifikovaly všechny produkty pro sítě VPN nabízené společností D-Link, včetně jejích VPN routerů, skupiny produktů DIR a DI a rovněž řadu jejích produktů NetDefend Firewall.Klientský software společnosti TheGreenBow určený pro sítě VPN je dodáván s plnou podporou protokolů IPSec a IKE a vysoce bezpečnou procedurou přihlašování k síti, včetně obousměrného faktoru/tokenu OTP, chytrých karet nebo digitálních certifikátů.Tento software lze bez problémů začlenit do firemní infrastruktury, jako např. serverů LDAP nebo RADIUS, využívá kvalitní šifrování sítě prostřednictvím funkcí DES, 3DES, AES a RSA a rovněž podporuje různé druhy vícenásobného připojení, např. Ethernet, připojení přes mobilní telefon, Wi-Fi a více simultánních kanálů.

„Trh malých a středních podniků vyžaduje snadno použitelný a instalovatelný software s maximální možnou úrovní zabezpečení.Softwarový klient společnosti TheGreenBow pro sítě VPN ve spojení se síťovými produkty společnosti D-Link nabízí výkonné, bezpečné a současně velmi jednoduché řešení k bezpečnému rozšíření podnikových aplikací, jako je např. poštovní klient a CRM, a to i mezi pracovníky, kteří se pohybují mimo kancelář," prohlašuje Roger Simon, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti TheGreenBow.„Je nám ctí, že si společnost D-Link zvolila naši technologii, aby svým klientům po celém světě nabídla výkonné a současně inovativní řešení.“

„Spojením softwarového klienta společnosti TheGreenBow pro sítě VPN s podporou protokolu IPSec a bezpečnostních produktů společnosti D-Link budeme schopni nabídnout našim zákazníkům po celém světě komplexnější, bezpečnější a ucelenější řešení vzdáleného přístupu pro koncová zařízení,” vysvětluje Tony Tsao, generální ředitel a prezident společnosti D-Link.„Řešení určená pro sítě VPN jsou základem námi nabízených řešení. Těší nás, že budeme spolupracovat se silným hráčem na tomto trhu.”

Další článek: Twitter Search používá Google Mapy

Témata článku: VPN, D-Link, Roger, Virtuální svět, Síťový protokol, Radius, Link, Výkonný ředitel, Plná kancelář, D Link, Simon, Token

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší