D-Link DSN-6000 certifikován pro VMware ESXi 5.0

D-Link DSN-6000 certifikován pro VMware ESXi 5.0

Společnost D-Link získala pro svou řadu diskových polí D-Link DSN-6000 certifikaci pro použití poslední verze vizualizační platformy VMware ESXi 5.0. Zřízení úspěšně prošlo stanoveným certifikačním procesem.

„Získání certifikátů dokladuje vhodnost zařízení pro virtuální prostředí VMware, což je pro tento typ produktů, jako jsou úložiště dat, naprosto nezbytné,“ říká Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link Česká republika, Slovensko a Bulharsko.

D-Link i udělená certifikace zaručuje, že řada DSN-6000 splňuje systémové požadavky pro virtualizační projekty postavené na nejnovější verzi ESXi. Obdobnou certifikaci získalo diskové pole D-Link v prosinci 2011 také pro vizualizační řešení XenServer 6.0 společnosti Citrix.

Portfolio diskových polí D-Link DSN-6000 se využívá v datových centrech, implementuje se jako primární úložiště, případně jako rozšíření stávajících úložišť. Je určeno především pro firmy, které hledají škálovatelné a redundantní řešení. Díky své flexibilní architektuře je zařízení vhodné zejména pro důležité provozní aplikace, které vyžadují obnovení provozu v případě havárie, a to jak v prostředí fyzických i virtuálních datových úložišť.

Pro více informací o společnosti D-Link, prosím, navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlinkcz.

Petr Kasa: jak Nokia s Microsoftem dohání vlak [Connected]

Témata článku: D-Link, Primární projekt, Link, D Link

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší