Czech On Line přichází s velkoobchodní nabídkou VoIP služeb

29. srpna 2005
Brouzdej.cz spouští podcasting
Praha (29. srpen 2005) – Společnost Czech On Line jako první alternativní telekomunikační operátor zpřístupňuje služby IP telefonie na bázi vlastní velkoobchodní nabídky. Poprvé na českém trhu tak mohou poskytovatelé datových služeb, bezdrátového internetu či kabelové televize nabídnout svým zákazníkům plnohodnotnou hlasovou službu, nezávislou na Českém Telecomu a bez nutnosti investic do vlastní infrastruktury.
Czech On Line přichází s velkoobchodní nabídkou VoIP služeb

„Czech On Line učinila další významný krok pro rozvoj VoIP služeb na českém trhu,“ říká Michael Fried, generální ředitel Czech On Line. „Velkoobchodní nabídka zcela jistě zaujme všechny poskytovatele internetových služeb, kteří chtějí rozšířit portfolio svých služeb. Technologii si pronajmou od velkého národního operátora jako je Czech On Line, a bez velkých investic na ní poskytnou svým klientům telefonní službu pod svou značkou. Nejen že získají další zdroj příjmů, ale budou moci nabídnout komplexní řešení datových a hlasových služeb.“ Kromě zajímavého zdroje příjmů, bude hlasová služba také výrazným argumentem pro zvýšení poptávky po jejich internetovém připojení.

Velkoobchodní nabídka je vhodná zejména pro poskytovatele internetových služeb (ISP), provozovatele bezdrátové sítě v licencovaném i nelicencovaném pásmu nebo provozovatele kabelové televize s internetem. Nová služba osloví také společnosti, které mají svůj vlastní SIP server a provozují hlasové služby v ČR či v zahraničí. Tyto firmy pak mohou svým klientům nabídnout přes jednu datovou linku připojení na internet i cenově výhodné telefonování a faxování. Jejich zákazníci přitom budou používat klasická geografická čísla podle telefonního obvodu. Czech On Line jako telekomunikační operátor zajišťuje také přenositelnost čísel.

Czech On Line uvedla na trh hlasovou službu na bázi technologie VoIP s názvem Voice On Line určenou firemním zákazníkům v květnu tohoto roku. Velkoobchodní nabídka Czech On Line je dalším krokem k rozvoji této služby.

Potenciálním zájemcům o velkoobchodní nabídku Czech On Line nabízí otestování služby přímo ve své síti. Pro více informací kontaktujte tel.: 800 880 800 nebo wholesale@col.cz

Podrobnosti velkoobchodní nabídky najdete na www.col.cz

O společnosti Czech On Line

Akciová společnost Czech On Line patří k předním alternativním poskytovatelům telekomunikačních služeb v České republice. Od roku 2000 je stoprocentní dceřinnou společností největšího rakouského operátora Telekom Austria. Czech On Line poskytuje profesionální telekomunikační služby pro firemní zákazníky pod značkou Czech On Line, dále nabízí internetové a hlasové služby pro domácnosti pod značkou VOLNÝ, provozuje portál VOLNY.CZ a registruje téměř půl milionu freemailových schránek. VOLNÝ je podle výzkumu nezávislé agentury Factum Invenio z prosince 2004 s 35% podílem největším poskytovatelem vytáčeného připojení (dial-up) na českém trhu. Společnost je držitelem certifikátu Microsoft Certified Partner, zakládajícím členem sdružení NIX.CZ, CZ.NIC a aktivním členem Asociace provozovatelů veřejných telekomunikačních sítí (APVTS) a její sekce AORTA. Více informací o společnosti a službách naleznete na www.col.cz nebo www.volny.cz.

Váš názor Další článek: Brouzdej.cz spouští podcasting

Témata článku: Microsoft, Nezávislá televize, Austria, Licencované pásmo


Určitě si přečtěte

10 map, na kterých můžete COVID-19 sledovat téměř v živém přenosu

10 map, na kterých můžete COVID-19 sledovat téměř v živém přenosu

** Koronavrus můžete sledovat skoro živě ** Analytici a kartografové připravili hromadu map ** Vybrali jsme deset z nich

Jakub Čížek | 8

Čím nahradit Total Commander: 11 správců souborů nejen pro profíky

Čím nahradit Total Commander: 11 správců souborů nejen pro profíky

** Total Commander je fernomén mezi správci souborů ** Našli jsme 11 povedených alternativ ** Zvládnou to samé a ke všemu jsou většinou zadarmo

Karel Kilián | 81

Teachable Machine: Umělá inteligence za pět minut i bez doktorátu z ČVUT

Teachable Machine: Umělá inteligence za pět minut i bez doktorátu z ČVUT

** Pochopit techniky a principy A.I. je složité ** Ale nebojte, jde to i bez doktorátu z IT a matematiky ** Vyzkoušíme generátor neuronových sítí od Googlu

Jakub Čížek | 9

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

** Koronavirus donutil mnohé zaměstnance pracovat z domova ** V souvislosti s tím vzrostla poptávka po webových kamerách ** Webkameru ale nemusíte kupovat – stačí mobil a aplikace!

Karel Kilián | 13


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X