Czech Computer začíná prodávat telefony Nokia

Czech Computer začíná prodávat telefony Nokia

Od 8. března začíná specializovaný eshop CZECH COMPUTER nabízet nejrozšířenější mobilní telefony značky Nokia. V nabídce se objeví 38 modelových řad, některé ve více barevných variantách. V dohledné době bude sortiment mobilních telefonů rozšířen i o další významné značky, jako Samsung, LG či Sony Ericsson.

Nejlevnějším nabízeným modelem bude Nokia 1208, v barevných provedeních červená a černá za cenu 729 Kč vč. DPH. Nejdražším modelem bude aktuálně Nokia N97 v provedeních černá a bílá za cenu 13 345,- Kč, v brzké době by se měl objevit nový model N900.

„Mobilní telefony světově nejprodávanější značky jsme se rozhodli nabízet na základě požadavků a poptávky našich zákazníků, zároveň si od tohoto kroku slibujeme i oslovení nové skupiny zákazníků,“ říká vedoucí marketingu CZECH COMPUTER Pavel Kunert.

CZECH COMPUTER nabídne skladem asi 50% všech modelů, zároveň chce mít většinu modelů k dispozici v novém showroomu nikoliv v podobě maket, ale v podobě funkčních vzorových modelů.

Dosud nabízel CZECH COMPUTER jen tzv. „chytré telefony“ - smart phony, nabízející základní funkce počítačů a obsahující operační systém, značek HTC, Asus, Mio či HP, kterých ročně prodal řádově tisíce kusů.

Další článek: Office 2010 jako RTM už v dubnu, chystá se bezplatný upgrade

Témata článku: Nejlevnější mobilní telefony, Nejprodávanější mobilní telefony, Mobilní telefony Samsung, Mobilní telefony sony ericsson, Mobilní telefony nokia 225, Dohledná doba, Chytrý model, Mobilní telefony htc, Nokia N97, Showroom, Nejprodávanější model, Barevné provedení, Nový objev, Sony Ericsson, Nejlevnější model, Brzká doba, Nový Computer, Smart Phone, Chytré mobilní telefony, Značka, Mobilní telefony LG, Mobilní telefony na Mall.cz


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch