CZC.cz získává autorizaci na prodej zařízení Apple Mac

CZC.cz získává autorizaci na prodej zařízení Apple Mac

Český prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz se stal autorizovaným prodejcem zařízení Apple Mac na českém trhu. Svým zákazníkům díky tomu nabídne produktové novinky z řady Mac rovnou s jejich uvedením na trh, a to včetně možnosti bezplatné konfigurace na míru. Až do konce října si navíc mohou zákazníci CZC.cz zakoupit na splátky s nulovým navýšením nejen zařízení MacBook, iMac a Mac mini, ale také nový iPhone 6.

„Autorizace na prodej zařízení Apple Mac na českém trhu pro nás znamená nejen další krok ve zkvalitňování produktové nabídky a služeb zákazníkům, ale také poslední krok k získání autorizace na prodej celého produktového portfolia značky Apple, kterou dnes disponuje jen několik málo prodejců na českém trhu,“ uvedl k rozšíření autorizace Tomáš Pilský, obchodní ředitel CZC.cz.

Vedle možnosti bezplatné konfigurace na míru a okamžité dostupnosti s uvedením na trh se zákazníci CZC.cz mohou těšit také na nejrůznější slevové akce, bonusy a splátky bez navýšení. Poslední jmenovaný benefit mohou v případě zařízení Apple MacBook, iMac a Mac mini využít již tento měsíc. Na splátky s nulovým navýšením si přitom vedle zařízení Mac mohou předobjednat také Apple iPhone 6, jehož prodej na českém trhu oficiálně startuje v pátek 24. října 2014.

V průběhu několika následujících týdnů se na CZC.cz objeví i čerstvě představené novinky společnosti Apple: nový iPad Air 2 s technologií Touch ID, inovovaný iPad mini 3 taktéž se čtečkou otisků prstů Touch ID, iMac s Retina 5K displejem a nový Mac mini.

Témata článku: Apple iPad, Benefit, HTPC, Kody, Mini PC, Apple iPad Mini, Apple Mac, Mac Mini, Notebooky na splátky, CZC.cz, iPad Air, iPad Air 2, All In One Pc, iPad Mini, Mini, iPad Mini 3

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje