CZC.cz se stal autorizovaným prodejcem Apple iPad

CZC.cz se stal autorizovaným prodejcem Apple iPad

Český prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz získal nově autorizaci pro iPad a iPod, ale nabídne celé portfolio značky Apple. Díky tomu si mohou zákazníci tyto produkty vyzkoušet na showroomech a novinky Apple bude CZC.cz nabízet hned s jejich uvedením na trh.

iPady, iPody ale třeba i MacBook najdou nově zákazníci v nabídce e-shopu CZC.cz. „Stali jsme se autorizovaným prodejcem Apple iPad a iPod a díky tomu nabízíme kompletní sortiment Applu a také jsme výrazně rozšířili nabídku příslušenství pro tuto značku,“ uvedl marketingový ředitel CZC.cz Marek Šalanda. Doposud CZC.cz nabízelo příslušenství značky Belkin, nově to je i LifeProof, iLuv, Monster, Spigen, Harman-Kardon či JBL.

Díky partnerství s Applem budou pro zákazníky CZC.cz dostupné všechny produkty této značky včetně novinek, a to hned při uvedení na trh. „Zákazníci si navíc mohou iPad a iPod od září vyzkoušet na našich showroomech v Praze, Příbrami a v Brně,“ doplnil Šalanda.

Šéf Amazonu chce pomoci novinám, koupil deník Washington Post

Témata článku: iPad, Apple iPad, Harman, Belkin, Harman Kardon, Showroom, Apple iPod, CZC.cz, Nova, Monster, iPad Pro, iPad 2, Značka, Kompletní nabídka

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší