CZC.cz otevře desítky poboček v České republice

CZC.cz otevře desítky poboček v České republice

Český e-shop s počítači a elektronikou CZC.cz otevírá v červenci první tři pobočky sítě CZC.cz partner. Tu budou v jednotlivých okresech tvořit zavedení místní prodejci počítačů a elektroniky. Pilotní pobočky se otevírají v Mostě, Českém Krumlově a Říčanech. Do dvou let chce CZC.cz rozšířit svoji síť poboček do všech krajských a okresních měst.

Síť poboček CZC.cz partner bude budována postupně ze zavedených prodejců počítačů a elektroniky, kteří již v daném okrese působí. Zákazníci budou moci v nové síti CZC Partner využívat vše, na co jsou u stávajících výdejen e-shopu zvyklí - od odborného poradenství po příjem reklamací. Zůstává také nulový manipulační poplatek za osobní odběr zboží.

CZC.cz poslední rok rychle roste a otevírání dalších poboček je logickým krokem, jak být svým zákazníkům ještě blíž. Díky síti CZC Partner dokážeme i v tom nejvzdálenějším místě České republiky nabídnout kompletní sortiment zboží z CZC.cz s osobním odběrem zdarma, navíc s odborným poradenstvím a službami zavedeného místního prodejce,“ vysvětluje důvody spuštění partnerské sítě majitel CZC.cz, Josef Matějka.

Klepněte pro větší obrázek

Kvalita služeb na pobočkách sítě CZC Partner bude jištěna několika způsoby – kromě přísného manuálu a řady podmínek, které musí prodejce splňovat, bude na dodržování kvality dohlížet také tým zaměstnanců. „Udržet solidní pověst, kterou u svých zákazníků máme, je pro nás klíčové. Proto další pobočky sítě CZC Partner otevřeme vždy až tehdy, kdy budou ty stávající fungovat na 100 % a přesně podle našich představ,“ dodal k procesu otevírání poboček Josef Matějka.

Důvody pro vstup do sítě CZC Partner shrnuje Václav Kounovský ze společnosti SupportIT, která bude provozovat pobočku v Mostě: „CZC.cz vnímáme jako známou značku s dobrou pověstí a ve spojení úspěšného e-shopu s naší kamennou prodejnou vidíme velký obchodní potenciál. Své služby budeme moci nabídnout novým zákazníkům, kteří nás doposud neznali.

Klíčové výhody sítě CZC Partner pro zákazníka

·Garantujeme zde stejné ceny jako v e-shopu CZC.cz

·Za osobní odběr zboží na jakékoliv z poboček CZC Partner neúčtujeme žádné manipulační ani jiné poplatky.

·Zákazníci zde mohou reklamovat zakoupené zboží. Po vyřízení reklamace zašleme reklamované zboží zákazníkovi na naše náklady až do domu.

·Zákazník může naplno využívat technickou nebo obchodní podporu zákaznického centra CZC.cz.

Témata článku: CZC.cz, Josef, Most, Partner, Shop, Osobní klíč, Český e-shop, Pobočka, E-shop

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí