ČTÚ v září sníží propojovací poplatky o 50%, FAYN zlevňuje již nyní

ČTÚ v září sníží propojovací poplatky o 50%, FAYN zlevňuje již nyní

Přední český poskytovatel telefonování přes internet FAYN Telecommunications se rozhodl zareagovat na zářijové snížení propojovacích poplatků do mobilních sítí s předstihem. Již nyní přichází s novými tarify, které z nové ceny za propojení vycházejí. Minuta hovoru do mobilní sítě začíná na 45 haléřích.

„Chtěli jsme být první, kdo nízkou cenu za volání nabídne, a to se podařilo.“, uvedl Ing. Jiří Hlavenka, jednatel společnostiFAYN Telecommunications s.r.o. „Zlevnění chápu jako vstřícný krok Českého telekomunikačního úřadu, od kterého si slibuji další výrazný růst levného internetového telefonování v České Republice.“, dodal Jiří Hlavenka.

Nové tarify se nazývají: START, POHODA, PADESÁTNÍK a NAPLNO. Podrobné informace získáte na webových stránkách FAYNu – www.fayn.cz nebo na infolince 840 111 117.

Společnost FAYN Telecommunications s.r.o. byla založena v roce 2002 a je jedním z největších VoIP (Voice over Internet Protocol) operátorů v České republice. FAYN těží z velkého zájmu o levné telefonování, a částečně také z nespokojenosti zákazníků s nabídkou tuzemských mobilních operátorů.

FAYN dodává pevné i mobilní telefony a s pomocí volně šiřitelných VoIP aplikací, je možné telefonovat také ze zařízení iPhone či Android, s využitím WiFi nebo 3G sítě. Hovory v rámci sítě FAYN jsou zcela zdarma.

Další článek: SkyDrive je v novém, dostal design nové generace (aktualizováno)

Témata článku: iPhone 3G, Propojovací síť

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší