CSC OTEVÍRÁ NOVÉ STŘEDISKO V PRAZE

EL SEGUNDO, Kalifornie, 7. listopadu – Společnost Computer Sciences Corporation (NYSE: CSC) dnes oznámila otevření nového centra služeb v Praze, kterým reaguje na poptávku zákazníků po možnostech dodávky služeb na bázi „near-shore“. Středisko bude poskytovat širokou škálu služeb v oblasti informačních technologií (IT) a bude plně integrováno jako součást Světového modelu CSC pro zajišťování služeb („CSC World Sourcing“).
CSC OTEVÍRÁ NOVÉ STŘEDISKO V PRAZE

Středoevropská pobočka bude klientům poskytovat m ožnost Near-shore služeb

Středoevropské středisko nabídne evropským klientům lepší dostupnost a přitom zajistí úspory nákladů nad rámec tradičních modelů outsourcingu. Mezi výhody patří podobná kultura a znalosti evropských jazyků. Pražské středisko se zaměří na vývoj aplikací, podporu formou help desku/call centra a monitorování a údržbu systémů způsobem follow-the-sun. Další služby budou k dispozici podle potřeby a přání klientů.

Světový model CSC pro zajišťování služeb (CSC World Sourcing) poskytuje klientům regionální zdroje, které nejlépe vyhovují jejich konkrétním potřebá m a přitom nabízí shodné služby, follow-the-sun“ podporu 24 hodin denně/ 7 dní v týdnu v souladu s globálními normami a m ezinárodními zkušenostmi.

Jsme nesmírně potěšeni, že Vám můžeme oznámit tuto novou službu, prohlásila Mary Jo Morris, presidentka CSC’s Global Transformation Solutions group (CSC GTS). Pražské středisko zvýší náš potenciál tím, že nám poskytne další možnosti pro klienty, kteří potřebují nebo si přejí udržet práci blíže svého sídla. Horlivě pracujeme na otevření střediska a připravujeme se na využití této zvýšené kapacity, abychom mohli dodat výsledky, které se vypořádají s nejnaléhavějším i bchodními potřebami našich klientů.

O CSC

Computer Sciences Corporation je vůdčí společnost poskytující globální služb y v oblasti IT. Posláním CSC je poskytovat zákazníkům z průmyslových odvětví a vládníc h institucí řešení, která jsou vytvořena tak, aby uspokojovala jejich konkrétní výzvy a umožnila jim profitovat z pokročilého využívání technologií.

Svými přibližně 78 000 zaměstnanci, využíváním předních technologií a vlastního vyspělého potenciálu poskytuje CSC inovační řešení zákazníků m po celém světě. T ato řešení zahrnují návrh systému a systémovou integraci; outsourcing IT a busines procesů; vývoj softwarových aplikací; w ebový hosting a hosting aplikací; a konzultace managementu. Hlavní vedení společnosti CSC (se sídlem v El Segundo, v Kalifornii) oznámilo tržby ve výši $14.6 miliard za období 12 m ěsíců končící 29. září 2006. Pro více informací navštivte webovou stránku společnosti na www.csc.com.

Váš názor Další článek: FSC Esprimo Q5000: miniaturní PC se spotřebou 25 W

Témata článku: Haven, Face, Navi, Tn, Font, Milo, Morris

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší