CS Data mezi nejlepšími 100 firmami České republiky

CS Data mezi nejlepšími 100 firmami České republiky

Společnost CS Data se skvěle umístila ve stovce nejlepších firem České republiky za rok 2011 v soutěži, pořádané společností Comenius.

Je to dobrá zpráva a těch v posledním čase mnoho není. Převažují ty špatné. Je to vynikající výsledek dlouholetého úsilí a úspěch v silné konkurenci. Firem bez zahraniční majetkové účasti je v žebříčku Czech 100 Best poměrně málo, z nich IT firem doslova pár. CS Data je na trhu již 16 let a stala se za tu dobu významným českým dodavatelem IT řešení. Může se pochlubit dlouhou řadou prestižních referencí i mezi největšími společnostmi. Řadu svých zákazníků má i mezi menšími firmami. Umístěním mezi elitou nejlepších firem České republiky svou pozici dále zpevnila a potvrdila. „Je to skvělé, cítíme opravdovou chuť vítězství a ocenění naší práce,“ komentuje výsledek obchodní ředitel Martin Lukš a dodává: „Již se soustředíme na další rok. Jak známo, obhájit výsledek bývá těžší. Ale věříme, že víme, jak na to.“

Soutěž Českých 100 nejlepších pořádá každoročně pan-evropská společnost Comenius a jejím cílem je nalézt a veřejně slavnostním způsobem ocenit české (v ČR zaregistrované) firmy, podniky, či společnosti z širokého spektra aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

Je rozhodnuto, Yahoo povede dosavadní šéf PayPalu

Témata článku: Skvělá pozice, Skvělý výsledek, Reference

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší