CREATIVE ZEN VISION:M ZÍSKAL CENU „BEST OF CES“

11. ledna 2006 — Společnost Creative (Nasdaq: CREAF), světový leader na poli digitální zábavy pro osobní počítače a internet, oznámila, že přenosný přehrávač multimediálních souborů Zen Vision:M získal na veletrhu CES (Consumer Electronics Show) cenu „Best of CES“ za rok 2006 v kategorii MP3 a přenosné video a že se zároveň stal absolutním vítězem soutěže o titul „Best in Show“. Creative získala ocenění „Best of CES“ již počtvrté za sebou.
CREATIVE ZEN VISION:M ZÍSKAL CENU „BEST OF CES“

„Veletrh CES je největší obchodní výstava ve Spojených státech. Creative Zen Vison:M na ní porazil tisíce dalších společností a všechna velká jména spotřební elektroniky z celého světa. Vyhrál nejen cenu ‚Best of CES‘ v kategorii MP3 a přenosné video, ale stal se také absolutním vítězem ‚Best in Show‘ jako nejlepší produkt celého veletrhu CES 2006,“ řekl Sim Wong Hoo, předseda správní rady a CEO společnosti Creative. „Jde o největší ocenění, které můžete získat v našem odvětví, a o potvrzení správnosti naší strategie poskytovat nejlépe vypadající a nejbohatěji vybavené multimediální přenosné přehrávače. Zen Vision:M překonává rozdílem třídy veškerou konkurenci tím, že má více funkcí, přitažlivější design a delší životnost baterií. Zároveň umožňuje komunikaci s mnoha předplatitelskými a stahovacími hudebními portály. Vejde se do něj až 15 000 skladeb, 120 hodin videa nebo desítky tisíc digitálních fotografií. Zákazníci si přitom mohou vybrat kryt z pěti různých barev. Jako absolutní vítěz ‚Best in Show‘ se Zen Vision:M může nyní stát nejpřitažlivějším multimediálním přehrávačem na světě.“

 

„Ziskem ceny ‚Best of CES‘ se Creative Zen Vison:M stal standardem v odvětví a je na ostatních, aby ho následovali,“ řekl Brian Cooley, vedoucí redaktor CNET.com. „Na veletrhu CES procházíme každý rok výstavní plochu, abychom mohli referovat spotřebitelům a našim čtenářům o všech novinkách. Creative Zen Vison:M je bezpochyby jedním z nejpřitažlivějších exponátů na letošním CES.“

 

Zen Vision:M podporuje předplatitelské služby Yahoo! Music Unlimited, Napster To Go a Rhapsody To Go. Zen Vision:M také umožňuje stahovat hudbu z online hudebních obchodů jako Yahoo! Music, Soundbuzz, Napster, MSN Music a AOL Music Now. Nabíjecí baterie vydrží 14 hodin přehrávání hudby nebo čtyři hodiny videa. Zen Vision:M podporuje mnoho video formátů včetně MPEG-2 a formátů MPEG-4 Simple Profile, jako jsou Xvid, WMV a MJPEG. Zen Vision:M také umožňuje přehrávat digitalizované domácí video převedené z pécéčka a videoblogů ze ZenCast.com.

 

 

O společnosti Creative Labs

Creative (Nasdaq: CREAF) je vedoucí světová firma na poli digitální zábavy pro osobní počítače a internet. Firma známá díky zvukovým kartám Sound Blaster stála u zrodu multimediální revoluce a dnes určuje směry digitální zábavy na platformě PC takovými produkty, jako jsou osobní přehrávače Zen a MuVo. Inovativní hardware, vlastní technologie, aplikace a služby využívají předností internetu a přinášejí spotřebitelům zážitek z digitální zábavy ve špičkové kvalitě kdekoli a kdykoli.

 

Sídlo společnosti Creative Technology založené v roce 1981 je v Singapuru. Divize Creative Labs Europe byla založena v roce 1983 s cílem získat odpovídající podíl na rostoucím evropském trhu. Její ústředí a provozní centrum EOTC (Europe Operations/Technical Center) stojí v irském Dublinu a poskytuje efektivní, lokalizované a regionálně přizpůsobené služby týkající se dodávek produktů na evropský trh. Poskytuje také strategickou zákaznickou podporu obchodním pobočkám Creative v Beneluxu, Dánsku, Francii, Německu, Itálii, Polsku, Portugalsku, Španělsku, Švédsku a Spojeném království. V Evropě nyní Creative zaměstnává okolo 400 lidí.

Témata článku: Video, CES 2010, Vision, Best, Předplatitelská služba, Největší revoluce, Spojené království, CS Go

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje