Creative využívá nové bezdrátové technologie k nabídce sluchátek s bezprecedentním výkonem

Magnetická indukce představuje revoluční technologii, díky níž se bezdrátová sluchátka stávají skutečností pro uživatele MP3.
Creative využívá nové bezdrátové technologie k nabídce sluchátek s bezprecedentním výkonem

Creative (Nasdaq: CREAF), vedoucí světová společnost v oblasti produktů digitální zábavy pro počítače a internet, představuje novou vzrušující řadu sluchátek. Jsou určena k poskytování výkonu bez kompromisů, o což se starají revoluční technologie, a budou vystavena ve stánku Creative na veletrhu CeBIT 2005, stánek D33, hala 23. 

 „Znovu se výrazně prosazujeme na trhu, tentokráte díky bezdrátové technologii magnetické indukce,“ uvedl obchodní manažer Creative pro Evropu Leonardo Colucci. „Ta kolem uživatele vytváří bezdrátovou ‘bublinu’, omezuje vzájemné působení s ostatními bezdrátovými systémy a poskytuje až třicet hodin přehrávání na jedinou AAA baterii.“

Sluchátka Creative lze používat s oblíbenými osobními a domácími zábavními systémy, jako jsou přehrávače MP3, DVD a herní konzole. Sluchátka podporují řadu technologií a uživatelé si mohou zvolit taková, která nejlépe odpovídají jejich stylu, požadavkům a rozpočtu.

Bezdrátová magnetická indukce.
Creative je průkopníkem ve využívání magnetické indukce u bezdrátových sluchátek. Magnetická indukce přizpůsobená k osobnímu použití partnerskou společností Aura zajišťuje nezpožďovaný poslech hudby z přehrávačů MP3. Prvním přehrávačem vybaveným zmíněným řešením se stane Zen Micro; řešení bude integrováno do spony na opasek a bude i se sluchátky k dispozici v průběhu roku 2005.

Bezdrátový Bluetooth.
Podpora bezdrátové technologie Bluetooth je zahrnuta u produktů, jako jsou bezdrátová sluchátka CB2530, nebo CB2500, což je miniaturní řešení s vestavěným mikrofonem, k němuž lze připojit sluchátka, přehrávač MP3 a mobilní telefon vybavený technologií Bluetooth. CB2500 automaticky přerušuje přehrávání hudby, jakmile zaregistruje příchozí volání, a po jeho ukončení pokračuje v hraní.

Mobilní řešení.
Uživatelé přehrávačů MP3, jako je Zen Micro od Creative, stojí o vysoce kvalitní, maximálně pohodlný poslech s výraznými basy. Sluchátka EP-630 jim právě toto poskytnou, neboť spojují soukromí s ohromujícím zvukem a s designem, kteří ocení i aktivní uživatelé. Pro ty, kdo požadují především snadné a flexibilní používání, jsou tu inovativní a stylová HQ-140, jejichž design se vyznačuje obroučkou obepínající zadní část hlavy.

Odstranění šumu.
Často cestující lidé potřebují sluchátka, která se dokáží vypořádat s rušným prostředím, jaké najdeme například v letadle. Řešení se jmenuje HN-700, která využívají technologii aktivního potlačení šumu pro odstranění rušivých zvuků z okolí.

Lepší zvuk.
Uživatelé domácích zábavních systémů, jako jsou přehrávače DVD a herní konzole, vyžadují skutečně „pohlcující“ zvuk u filmů a her. Ten jim poskytne HQ-2300D díky páru špičkových sluchátek a přenosnému hardwarovému dekodéru, jenž podporuje technologie jako Dolby Digital, DTS a Pro Logic II plus multi-channel virtualizaci s Dolby Headphone.

„Tato nová řada sluchátek má něco pro každého, protože kombinuje vynikající technologii a skvělý zvuk na jakékoliv cenové úrovni,“ uzavírá Leonardo.

Řada zahrnuje:

CB2530 – definitivní sluchátka s technologií Bluetooth.    
Tento inteligentní systém, který uživatelům umožňuje užívat si hudbu přes špičková Bluetooth sluchátka, je určen pro využití s přehrávači MP3 a dalšími zařízeními se stereo výstupy. Poskytuje uživatelům skutečně přenosné bezdrátové řešení, které ocení zejména ti aktivnější. Může být též využíván s adekvátně vybavenými počítači doma či v kanceláři.
Předpokládaná maloobchodní cena €129,99 / £89,99

CB2500 – multifunkční propojení Bluetooth.    
Všestranný adaptér pro zvuk přes Bluetooth a sluchátka poskytuje naprostou bezdrátovou svobodu. Dokáže propojit sluchátka, přehrávače MP3 a mobilní telefony vybavené technologií Bluetooth. Bezdrátově přenáší digitální stereo k uživateli a zajišťuje přerušení hudby pro přijímání hovorů. Inteligentní funkce tohoto výkonného řešení ocení hlavně často cestující byznysmeni.
Předpokládaná maloobchodní cena €99,99 / £69,99 


HQ-1700 – působivé výsledky a vrcholný design.
Sluchátka Creative HQ-1700 se ideálně hodí ke komerčnímu a studiovému využití, stejně jako pro náročně posluchače. Spojují ultra širokou dynamiku a pronikavý detail pro přesné výšky a plné, bohaté basy. Zajímavý „profesionální“ design s otočnými sluchátky umožňuje skládání a zajišťuje vysokou úroveň pohodlí a flexibility.
Předpokládaná maloobchodní cena €49,99 / £34,99

HQ-2300D – špičková sluchátka s technologií Dolby Headphone pro hudbu, filmy a hry.
Tato úžasná sluchátka s přenosným hardwarovým dekodérem zprostředkovávají mimořádně realistický prostorový zvuk 5.1, aniž byste rušili sousedy! Představují ideálního partnera pro přehrávače DVD a herní konzole, zajišťují maximální ponoření do děje a maximální soukromí.
Předpokládaná maloobchodní cena €99,99 / £69,99

CB2455 – bezdrátový headset s technologií Bluetooth.
Tento systém využívá protokoly Bluetooth 1.2 pro poskytování vylepšené, hands-free komunikace s omezením šumu ve vestavěném mikrofonu. Je ovládán jediným multifunkčním tlačítkem – skvělé pro jedince hovořící v pohybu.
Předpokládaná maloobchodní cena €69,99 / £49,99

HN-700 – volba pro cestovatele!
Tato inovativní sluchátka spojují technologii aktivního potlačení šumu s „uzavřeným“ designem sluchátek. Díky tomu výrazně omezují okolní hluk při poslechu v letadlech, vlacích, autobusech a autech. Kompaktní a skládací sluchátka jsou ideálním doprovodem na cesty!
Předpokládaná maloobchodní cena €59,99 / £44,99

HQ-140 – sluchátka pro dynamický životní styl.
Tato stylová sluchátka s pružnou obroučkou a polstrovanými sluchátky se snadno nasazují a sundávají – perfektní pro dnešní dynamický životní styl. Pozlacená stereo minizástrčka a měděné kabely bez příměsi kyslíku zajišťují čistý a detailní zvuk.
Předpokládaná maloobchodní cena €24,99 / £19,99

EP-630 – definitivní zvuk přímo do ucha.
Sluchátka do ucha EP-630 s pohodlnými gumovými zakončeními uspokojí touhu uživatelů MP3 po výraznějších basech – a větším soukromí. Měděný kabel bez příměsi kyslíku zajišťuje maximální kvalitu zvuku. Skvělá volba pro náročné posluchače.
Předpokládaná maloobchodní cena €34,99 / £24,99

Sluchátka EP-380 – pohodlná alternativa.
Díky ergonomickému designu s pružinkou a pěnovými polštářky jsou ideální pro uživatele hledající stylovou alternativu. Měděný kabel bez příměsi kyslíku poskytuje vynikající výkonnost – ve velkém stylu!
Předpokládaná maloobchodní cena €24,99 / £16,99

Sluchátka EP-330 – pro dlouhodobou zábavu.
Jsou speciálně určena pro hodiny poslechu jakéhokoliv typu komprimovaného zvuku. Pohodlná sluchátka umožňují dlouhodobé nošení v pohybu a moderní, lehký design se hodí k současným osobním přehrávačům.
Předpokládaná maloobchodní cena €19,99 / £14,99

Sluchátka EP-180 – ultra lehká varianta.
Tato mimořádně lehká a pohodlná sluchátka lze využít s jakýmkoliv přenosným přehrávačem a poskytují skvělý zvuk v pohybu.
Předpokládaná maloobchodní cena €9,99 / £6,99

Váš názor Další článek: CeBIT: Bezdrátový disk Asus WL-700g pro 3,5palcové disky

Témata článku: Sluchátka bezdrátová, Inovativní technologie, Sluchátka s mikrofonem, Sluchátko, Leonardo, Bezdrátové řešení, Kyslík, Poslech hudby, Zvuk, Aurum, Stereo, Náročné využívání, Vestavěný mikrofon, Bluetooth Headset, Aktivní uživatel, Úžasné auto, Sluchátka bluetooth, Skvělé řešení, Jediný kabel, Skvělá alternativa, Skládací sluchátka, Ideální volba, Aura, Ideální řešení, Poslech


Určitě si přečtěte

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 15

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 107

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 63

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky