CREATIVE UVÁDÍ ZENCAST S TISÍCI BEZPLATNÝCH AUDIO- A VIDEOBLOGŮ, JEJICHŽ OBSAH LZE STÁHNOUT DO MP3-PŘEHRÁVAČŮ ZEN

29. ledna 2006 - Společnost Creative (Nasdaq: CREAF), světový leader na poli digitální zábavy pro osobní počítače a internet, ohlásila novou aplikaci ZenCast pro přístup, vytváření a přeposílání tisíců audio- a videoblogů určenou pro vybrané modely MP3 přehrávačů Creative Zen.
CREATIVE UVÁDÍ ZENCAST S TISÍCI BEZPLATNÝCH AUDIO- A VIDEOBLOGŮ, JEJICHŽ OBSAH LZE STÁHNOUT DO MP3-PŘEHRÁVAČŮ ZEN

ZenCast poskytuje rychlý a snadný přístup k široké škále zajímavého a zábavného audio- a videoobsahu na internetu, ke kterému se lze dostat z adresy www.zencast.com. Na domovské stránce ZenCast se zobrazují odkazy na různá témata od světových událostí až k technickým vychytávkám a zábavě. Kromě odkazů na jednotlivé kategorie je na titulní stránce ZenCast i seznam nových audio- a videoblogů a každodenní žebříček nejoblíbenějšího stahovaného obsahu Today’s Top 10.

„ZenCast nabízí na jednom místě nejčerstvější zprávy, zábavu i sportovní události – vše dostupné zdarma ke stažení na váš přehrávač Zen,“ řekl Sim Wong Hoo, předseda správní rady a CEO společnosti Creative. „Můžete si dokonce založit svou vlastní show. ZenCast je jako osobní internetová televizní stanice, kde si může každý vytvořit svůj vlastní program a vysílat jej do světa.“

Software Creative ZenCast Organizer je určen pro bezproblémovou integraci podcastových a videoblogů s vybranými přehrávači Zen nebo s osobními počítači. Aplikace umožňuje prohlížení a poslouchání multimediálního obsahu a může být nastavena na manuální nebo automatické stahování obsahu do vybraných přehrávačů, jako je Creative Zen Vision:M. Uživatelé si také mohou prostřednictvím ZenCast Organizeru předplatit nejvyhledávanější vysílání ze stránek jako BBC, CNET nebo ESPN, přičemž si mohou určit, jak často se má být čerstvý obsah stahovat. ZenCast Organizer také umožňuje uživatelům brouzdat a předplácet si kanály dalších poskytovatelů online vysílání. Pro okamžité stažení obsahu do přehrávače nebo do PC slouží pohodlná funkce automatické synchronizace Auto Sync.

Beta verze softwaru Creative ZenCast Organizer je ke stažení zdarma pro všechny uživatele přehrávačů Zen Vision a Zen Vision:M. Ostrá verze Creative ZenCast Organizer se začne dodávat s těmito přehrávači v první polovině roku 2006. Po stažení ZenCast Organizeru si uživatelé mohou prohlédnout a poslechnout jakýkoli multimediální obsah dostupný na www.zencast.com. V současnosti je software k dispozici v anglické verzi. Více informací o Creative ZenCast aktualizace softwaru na naleznete na www.zencast.com.


O společnosti Creative Labs
Creative (Nasdaq: CREAF) je vedoucí světová firma na poli digitální zábavy pro osobní počítače a internet. Firma známá díky zvukovým kartám Sound Blaster stála u zrodu multimediální revoluce a dnes určuje směry digitální zábavy na platformě PC takovými produkty, jako jsou osobní přehrávače Zen a MuVo. Inovativní hardware, vlastní technologie, aplikace a služby využívají předností internetu a přinášejí spotřebitelům zážitek z digitální zábavy ve špičkové kvalitě kdekoli a kdykoli.

Sídlo společnosti Creative Technology založené v roce 1981 je v Singapuru. Divize Creative Labs Europe byla založena v roce 1983 s cílem získat odpovídající podíl na rostoucím evropském trhu. Její ústředí a provozní centrum EOTC (Europe Operations/Technical Center) stojí v irském Dublinu a poskytuje efektivní, lokalizované a regionálně přizpůsobené služby týkající se dodávek produktů na evropský trh. Poskytuje také strategickou zákaznickou podporu obchodním pobočkám Creative v Beneluxu, Dánsku, Francii, Německu, Itálii, Polsku, Portugalsku, Španělsku, Švédsku a Spojeném království. V Evropě nyní Creative zaměstnává okolo 400 lidí.

Témata článku: Software, Internet, Benelux, Dublin, Creative, Vision, Zábava, Videoobsah, Organizer, Spojené království, Software ke stažení zdarma, Sportovní zpráva

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje