Creative uvádí ZEN Vision:M s kapacitou 60 GB pro ještě více hudby, filmů a fotografií

Dvojnásobný úložný prostor plus přímé stahování fotek z digitálních fotoaparátů –ZEN Vision:M 60GB přináší ještě více zábavy
Creative uvádí ZEN Vision:M s kapacitou 60 GB pro ještě více hudby, filmů a fotografií

Společnost Creative (Nasdaq: CREAF), světový leader na poli produktů pro digitální zábavu,  ohlásila na veletrhu IFA, že její oceňovaný MP3 přehrávač ZEN Vision:M je nyní k dispozici i v 60GB provedení. Zájemci si nový model mohou prohlédnout během berlínského veletrhu IFA mezi 1. až 6. zářím v expozici Creative (stánek č. 104). ZEN Vision:M je dosud dostupný ve 30GB verzi; nový 60GB model disponuje funkcí USB Host, která umožňuje přímé stahování fotografií z digitálního fotoaparátu bez nutnosti použít počítač. Do přehrávače se vejde až 240 hodin videa nebo až 15 000 skladeb. Pomocí volitelného videokabelu se dá snadno připojit k televizoru, takže uživatelé se mohou o obrázky a video podělit s přáteli a rodinou na „velké obrazovce“.

 

„Když se vám na cestách zaplní fotoaparát fotkami, můžete je pomocí USB kabelu snadno přetáhnout přímo do ZEN Vision:M 60GB. Nemusíte se starat, jestli se včas dostanete ke svému počítači,“ řekla Geraldine De Bonis, evropská obchodní manažerka Creative. „ZEN Vision:M je díky své obrovské kapacitě a skvělým funkcím ideální cestovní příslušenství.“

 

Stylový univerzální design má pokročilý displej s vysokým rozlišením, který dokáže zobrazit úžasných 262 144 barev a zajišťuje tak lepší podání barev a věrnější zobrazení filmů a fotek. Nabíjecí baterie umožňuje až pětihodinovou hrací dobu pro video nebo 16hodinovou pro audio. ZEN Vision:M pracuje s audioformáty WMA (s DRM), MP3 a WAV, videoformáty MPEG (1/2/4), DivX, XviD a WMV a obrazovým formátem JPG (JPEG). Patentované uživatelské rozhraní ZEN umožňuje výjimečně snadné ovládání a používání.

 

„ZEN Vision:M 60GB má stejně pěkný design jako ZEN Vision:M 30GB a pracuje s oblíbenými hudebními, video- a fotoformáty,“ dodává Geraldine. „Je to skvělé řešení pro lidi, kteří si chtějí užívat zábavu na cestách – a díky 60 GB úložného prostoru mají nyní pro ni více místa! Přístroj navíc vypadá opravdu výborně; jeho design vychází z 30GB ZEN Vision:M, který získal tento rok cenu ‚Red Dot.“

 

Tyto ceny jsou udělovány od roku 1955 německým Design centrem Severního Porýní-Vestfálska za vynikající kvalitu designu a inovaci a jsou považovány za jedny z celosvětově nejprestižnějších trofejí.

 

 

O společnosti Creative Labs

Creative (Nasdaq: CREAF) je vedoucí světová firma na poli digitální zábavy pro osobní počítače a internet. Firma známá díky zvukovým kartám Sound Blaster stála u zrodu multimediální revoluce a dnes určuje směry digitální zábavy na platformě PC takovými produkty, jako jsou osobní přehrávače Zen a MuVo. Inovativní hardware, vlastní technologie, aplikace a služby využívají předností internetu a přinášejí spotřebitelům zážitek z digitální zábavy ve špičkové kvalitě kdekoli a kdykoli.

 

Sídlo společnosti Creative Technology založené v roce 1981 je v Singapuru. Divize Creative Labs Europe byla založena v roce 1983 s cílem získat odpovídající podíl na rostoucím evropském trhu. Její ústředí a provozní centrum EOTC (Europe Operations/Technical Center) stojí v irském Dublinu a poskytuje efektivní, lokalizované a regionálně přizpůsobené služby týkající se dodávek produktů na evropský trh. Poskytuje také strategickou zákaznickou podporu obchodním pobočkám Creative v Beneluxu, Dánsku, Francii, Německu, Itálii, Polsku, Portugalsku, Španělsku, Švédsku a Spojeném království. V Evropě nyní Creative zaměstnává okolo 400 lidí.

 

Témata článku: Video, Úžasné auto, Vision

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji