CREATIVE PŘEDSTAVUJE ZEN VISION:M

Creative Zen Vision:M je vybaven fascinujícím barevným displejem a má kapacitu až 120 hodin videa, tisíců digitálních fotografií nebo 15 000 skladeb.
CREATIVE PŘEDSTAVUJE ZEN VISION:M

8. prosince 2005 — Společnost Creative (Nasdaq: CREAF), světový leader na poli digitální zábavy pro osobní počítače a internet, dnes uvedla na trh Zen™ Vision:M, špičkový 30GB přenosný videopřehrávač, prohlížeč fotografií a přehrávač souborů mp3. Přístroj je vybaven vynikajícím 2,5palcovým LCD displejem s vysokým rozlišením a 262 144 barvami, na němž dokonale a živě zobrazuje jak digitální foto a video, tak barevné nabídky a obaly cédéček. Zen Vision:M bude nabízen v několika barvách od lesklé černé přes modrou, zelenou či růžovou až k bílé.

 

„Když lidí vidí Zen Vison:M, říkají nám, že je neuvěřitelně pěkný,“ uvedl Sim Wong Hoo, předseda správní rady a CEO Creative. „Přístroj s bezkonkurenčně dlouhou výdrží baterií jsme vybavili přitažlivým displejem s 256 tisíci barvami, který dokáže zobrazit čtyřikrát více odstínů než přenosné videopřehrávače jiných firem. Lidé navíc mohou sledovat video v rozmanitých formátech podle potřeby a stahovat do přehrávače předplacenou hudbu i skladby z mnoha různých webových stránek.“

 

Do Zen Vison:M se vejde až 15 000 skladeb dostupných i přes předplatitelské služby a stahováním z webových hudebních obchodů. Zároveň je možné zobrazit na displeji obrázek obalu cédéčka stažený spolu s hudbou. Kapacita nabíjecích baterií postačuje na 15 hodin přehrávání hudby.

 

Zen Vison:M umožňuje přehrávat čtyři hodiny videa v různých formátech včetně MPEG-2, formátů MPEG-4 Simple Profile (jako je Xvid), WMV a MJPEG. Na vestavěný pevný disk se přitom vejde až 120 hodin filmů stažených z internetu. Zen Vison:M je vybaven i technologiemi pro úpravu televizního signálu pro zobrazení jak na 2,5palcovém displeji, tak v nejlepší dostupné kvalitě na televizním přístroji.

 

Zen Vison:M má kapacitu desítek tisíc celobarevných fotografií zobrazitelných na televizní obrazovce libovolné velikosti prostřednictvím volitelného konektoru pro kompozitní videovýstup. Uživatelé mohou sledovat sekvence fotografií podmalované hudbou a jednotlivé fotky využít i jako pozadí displeje.

 

Zen Vison:M se odlišuje od ostatních zařízení množstvím funkcí:

 

§         Rozhlasový FM přijímač s možností nahrávání a 32 přednastavitelnými volbami

§         Intuitivní ovládání prostřednictvím Vertical Touch Pad a dotykovými tlačítky na přední straně přehrávače včetně nového programovatelného tlačítka Short Cut Button pro rychlý přístup k často používaným funkcím

§         Ochrana obsahu heslem, která chrání veškerá data uložená v přehrávači

§         Zabudovaný mikrofon s ukazatelem úrovně nahrávání na displeji umožňujícím optimální kvalitu zaznamenávání hlasu

§         Přizpůsobitelné skiny včetně Vibrant, Earth, Cool, Peace, Romantic, Pastel, Jungle a Fire umožňující změnit celkové barevné schéma nabídek podle momentální nálady

§         Organizér s kalendářem, přehledem úkolů a seznamem kontaktů synchronizovatelný s Microsoft Outlookem

§         Hodiny s barevnými skiny, různými jazyky a budíkem umožňujícím probouzet oblíbenou hudbou

§         Zobrazování obalu právě poslouchaného cédéčka na displeji

§         Navíc – možnost nastavení datumu a času plus přidělení místa na vyměnitelném disku pro vyhrazenou paměť.

 

Dostupnost

Nový Creative Zen Vison:M bude k dispozici v prosinci 2005. V balení je nabíječka, kabel pro USB 2.0, kvalitní sluchátka a ochranné pouzdro. Samostatně bude možné přikoupit další příslušenství včetně dokovací stanice a výstupního audio-video kabelu. Další informace o kompletní řadě přehrávačů mp3 a multimédií naleznete na www.europe.creative.com. 

 

 

O společnosti Creative Labs

Creative (Nasdaq: CREAF) je vedoucí světová firma na poli digitální zábavy pro osobní počítače a internet. Firma známá díky zvukovým kartám Sound Blaster stála u zrodu multimediální revoluce a dnes určuje směry digitální zábavy na platformě PC takovými produkty, jako jsou osobní přehrávače Zen a MuVo. Inovativní hardware, vlastní technologie, aplikace a služby využívají předností internetu a přinášejí spotřebitelům zážitek z digitální zábavy ve špičkové kvalitě kdekoli a kdykoli.

 

Sídlo společnosti Creative Technology založené v roce 1981 je v Singapuru. Divize Creative Labs Europe byla založena v roce 1983 s cílem získat odpovídající podíl na rostoucím evropském trhu. Její ústředí a provozní centrum EOTC (Europe Operations/Technical Center) stojí v irském Dublinu a poskytuje efektivní, lokalizované a regionálně přizpůsobené služby týkající se dodávek produktů na evropský trh. Poskytuje také strategickou zákaznickou podporu obchodním pobočkám Creative v Beneluxu, Dánsku, Francii, Německu, Itálii, Polsku, Portugalsku, Španělsku, Švédsku a Spojeném království. V Evropě nyní Creative zaměstnává okolo 400 lidí.

Diskuze (1) Další článek: A další služba od Googlu, Google Transit

Témata článku: Video, Internet, Růžová sluchátka, Peace, Předplatitelská služba, Vyměnitelná baterie, Televizní sluchátka, Foto kalendář z vlastních fotek, Ochranná sluchátka


Určitě si přečtěte

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 121

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu