CREATIVE PŘEDSTAVIL MALÝ A KRÁSNÝ ZPŮSOB, JAK DOSÁHNOUT ZENU – ZEN V PLUS

Společnost Creative (Nasdaq: CREAF), světový leader na poli digitální zábavy pro osobní počítače a internet, uvedla nový přehrávač MP3, fotek a videa ZEN V Plus se zabudovaným FM rádiem.
CREATIVE PŘEDSTAVIL MALÝ A KRÁSNÝ ZPŮSOB, JAK DOSÁHNOUT  ZENU – ZEN V PLUS

Překvapivě malý a lehký ZEN V Plus je ergonomicky navržen tak, abyste měli hudbu, fotky a video na dosah. Je tak kompaktní, že se vejde do kapsičky na mince u džín, má  tvary a obrysy a je tak lehký, že téměř zapomenete, že ho máte s sebou – bude vám jej připomínat pouze jeho jedinečná kvalita zvuku! Přitažlivý jedenapůlpalcový OLED displej výborně zobrazuje digitální fotky, video a barevná menu.

 

„ZEN V Plus jsme navrhli tak, aby poskytoval skvělý uživatelský zážitek – je to přehrávač, který nebudete chtít odložit, až se vám dostane do ruky,“ říká Sim Wong Hoo, předseda správní rady a CEO společnosti Creative. „Vyvinuli jsme jej s ohledem na zkušenosti a potřeby uživatelů tak, že vytváří skutečný pocit ZENu. Fotky, video a naše patentované uživatelské rozhraní ZEN vypadají na bezvadném barevném displeji tak svěže a zvuková kvalita je natolik dokonalá, že tento malý přehrávač je jedno velké překvapení.“

 

ZEN V Plus podporuje předplatitelské hudební služby jako jsou Napster To Go a zvukové knihy  Audible. Vstupní port umožňuje přímé nahrávání z přehrávače cédéček nebo jiného zvukového zařízení. Rekordér hlasu je určen k zaznamenávání hlasových poznámek na cestách.

 

Funkce a vlastnosti

ZEN V Plus je vybaven těmito funkcemi a vlastnostmi:

·         Hladké obrysy a velikost jej předurčují ke snadnému a přirozenému držení jen špičkami prstů. Snadno vklouzne do náprsní kapsy, kapsičky v džínách nebo kabelky. Lesklý černý povrch odolný proti škrábancům s barevným zdobením vypadá pěkně a stejně pěkný je i na omak.

·         Speciální povrch celého přehrávače je odolný proti poškrábání.

·         Jasný 1,5palcový OLED displej výborně zobrazuje video, fotky a obrázky.

·         Přehrávač podporuje předplatitelské hudební služby a zvukové knihy Audible.

·         Zabudované FM rádio má 32 předvoleb.

·         Rekordér hlasu je určený pro zaznamenávání hlasových poznámek.

·         Synchronizace s Microsoft Outlookem – včetně zabudovaného organizéru s kalendářem, seznamem kontaktů a přehledem úkolů.

·         Přímé nahrávání hudebních cédéček pomocí interního vstupu a tlačítko pro synchronizaci skladeb pro oddělení různých skladeb nahraných z celého CD.

·         Patentované uživatelské rozhraní ZEN pro intuitivní přístup k hudbě, fotkám a videu pomocí barevných menu. Zobrazování předem připravených obrázků.

 

Doplňky

Kromě externích reproduktorů sloužících i jako replikátor portů a nabíječka bude v srpnu k dispozici i mnoho dalších doplňků včetně:

·         Černá nebo bílá páska na zápěstí vhodná pro nošení přehrávače při cvičení.

·         Vícebarevné kryty umožňující personalizovat přitažlivý design.

·         Uzavřená pouzdra pro ochranu přehrávače.

·         Kabelové dálkové ovládání a síťové adaptéry pro lepší využití přehrávače.

 

ZEN V Plus bude k dispozici v srpnu ve třech modelech: 4GB model v lesklé černé s modrým zdobením, 2GB model v lesklé černé se zeleným zdobením a 1GB model v lesklé černé s oranžovým zdobením.

 

Model ZEN V

Společnost Creative také uvedla produktovou řadu ZEN V se všemi funkcemi ZEN V Plus kromě přehrávání videa a FM rádia. 4GB model v lesklé černé s modrým zdobením, 2GB model v lesklé černé se zeleným zdobením a 1GB model v lesklé černé s oranžovým zdobením se dostanou na trh rovněž v srpnu.

 

O společnosti Creative Labs

Creative (Nasdaq: CREAF) je vedoucí světová firma na poli digitální zábavy pro osobní počítače a internet. Firma známá díky zvukovým kartám Sound Blaster stála u zrodu multimediální revoluce a dnes určuje směry digitální zábavy na platformě PC takovými produkty, jako jsou osobní přehrávače Zen a MuVo. Inovativní hardware, vlastní technologie, aplikace a služby využívají předností internetu a přinášejí spotřebitelům zážitek z digitální zábavy ve špičkové kvalitě kdekoli a kdykoli.

Sídlo společnosti Creative Technology založené v roce 1981 je v Singapuru. Divize Creative Labs Europe byla založena v roce 1983 s cílem získat odpovídající podíl na rostoucím evropském trhu. Její ústředí a provozní centrum EOTC (Europe Operations/Technical Center) stojí v irském Dublinu a poskytuje efektivní, lokalizované a regionálně přizpůsobené služby týkající se dodávek produktů na evropský trh. Poskytuje také strategickou zákaznickou podporu obchodním pobočkám Creative v Beneluxu, Dánsku, Francii, Německu, Itálii, Polsku, Portugalsku, Španělsku, Švédsku a Spojeném království. V Evropě nyní Creative zaměstnává okolo 400 lidí.

Váš názor Další článek: První testy GeForce 7600 GS pro AGP zveřejněny

Témata článku: Video, Internet, List, CS Go, Symbol, Line, Bezvadná funkce, Předplatitelská služba

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší