Creative odhaluje novou éru personálních audio přehrávačů a s ní i nový Zen Micro

Miniaturní velikost, ergonomický design, možnost uložení 5 GB, tj. více než 2500* skladeb, FM rádio a dostupnost v 10 různých barvách. S přehrávačem Zen Micro si milovníci hudby užijí více zábavy než s ostatními přehrávači.
Creative odhaluje novou éru personálních audio přehrávačů a s ní i nový Zen Micro

Creative (Nasdaq: CREAF), vedoucí světová společnost v oblasti výrobků digitální zábavy pro osobní počítače a internet, představuje pokrok v oblasti přenosných audio přehrávačů budoucnosti díky novému Zen Micro.

 

„Společnost Creative je díky svým špičkovým přehrávačům MP3 vůdčí společností v této oblasti. Zen Micro od Creative představuje nový standard mezi přenosnými zvukovými přehrávači poskytující vše, co kdy mohli milovníci hudby chtít,“ řekl Jean-Marc Dupuis, generální ředitel Creative Labs Europe.

 

Menší velikost

Velikost MP3 přehrávače je pouze 84 mm (výška) x 51 mm (šířka) x 19 mm (hloubka). Zen Micro se ergonomicky hodí do dlaně a samotná digitální navigace zaručí uživatelům, že jej budou mít stále pod kontrolou.

 

Delší životnost baterie

S přehrávačem Zen Micro může párty pokračovat dlouho, neboť přináší 12 hodin nepřetržitého vysoce kvalitního digitálního zvuku a více než 16 hodin přehrávání pomocí zabudovaného FM rádia.

 

Odnímatelná a dobíjecí baterie

Pokud ani po 12 hodinách akce nekončí, není problém – jednoduše vyměníte dobíjecí a odnímatelnou baterii a zábava může pokračovat. Jednoduše odejměte miniaturní panel, vyměňte baterii (stejnou jako u klasického mobilního telefonu) a je to – párty pokračuje!

 

 

 

FM rádio

Navíc Zen Micro dovoluje uživatelům poslouchat jejich oblíbenou rádiovou stanici a ukládat oblíbené písně. Na rozdíl od mnoha jiných přehrávačů, Zen Micro má zabudované vysoce kvalitní FM rádio se 32 předvolbami.

 

Svislý touchpad

S přehrávačem Zen Micro se můžete intuitivně pohybovat mezi interprety, alby a žánry pouze jemným poklepáním palce na vertikální touchpad. Vertikální navigace je velmi jednoduchá, přátelská a jedinečná pro uživatele

 

Více muziky

Zen Micro dokáže uložit více než 2500 písní ve formátu WMA či 1250 ve formátu MP3. Uživatelé si mohou vybrat mezi MP3 a WMA, uložení z CD či staženou muzikou z on-line stránek. Připojení USB 2.0 zaručí přenos písní – více než jedna za sekundu.

 

Přístup k milionu písní

Zen Micro podporuje formáty WMA a MP3 a zajišťuje přístup k nejširšímu výběru muziky dostupnému na internetu.

 

Vezměte si všechny své soubory s sebou

Zen Micro může být použit jako externí hard disk**. Uloží a přenese vaše digitální fotografie, prezentace a dokumenty – skutečně všechny typy souborů!

 

Hlasové nahrávání

Zen Micro může být také použit jako příruční nahrávač hlasu – dokáže zachytit hodiny nadiktovaných poznámek či schůzek.

 

Buďte organizovaní

Zen Micro navíc nabízí tyto funkce: zabudovaný adresář, kalendář, plánovač a synchronizaci s aplikací Microsoft Outlook.

 

Více barev

Zen Micro je dostupný v deseti různých barevných provedení – stříbrný, černý, červený, oranžový, zelený, růžový, purpurový, bílý a světle či tmavě modrý. Nový Zen se zkrátka hodí pro jakoukoli náladu a je vhodný i jako módní doplněk.

 

Něco navíc

 

Zen Micro je k dostání s připínacím páskem, který zároveň slouží jako stojánek, nahrazujícím podstavec, s citlivými a dynamickými basovými sluchátky, ochranným přenosným pouzdrem, USB 2.0 kabelem a AC adaptérem.
 

 

Společnost Creative reaguje představením přehrávače Zen Micro na vše, co milovníci hudby chtějí a potřebují. Úspěch společnosti Creative při inovaci a navrhování lepších osobních audio produktů je postaven na dlouhé tradici a dědictví, díky kterým dokáže kombinovat design a skvělé zvukové výsledky již od dob prvního MP3 Jukeboxu. 

 

 

* čtyřminutové písně na 64 kbps ve formátu WMA, ve formátu MP3 je to 128 kbps

** Žádné ovladače nejsou zapotřebí pro počítače s Windows ME, XP a 2000

 

 

 

O společnosti Creative

Společnost Creative (Nasdaq: CREAF) je celosvětová špička mezi výrobci zařízení pro digitální zábavu určených pro stolní počítače a Internet. Společnost Creative, proslulá svou kvalitní kartou Sound Blaster a spuštěním multimediální revoluce, určuje v současnosti svými produkty, jako je například uznávaný D.A.P. Jukebox, směr digitální zábavy na platformě PC. Inovativní hardware společnosti, firemní technologie, aplikace a služby využívající Internet umožňují zákazníkům vychutnat si vysoce kvalitní digitální zábavu kdykoli a kdekoliv.

 

Společnost Creative Technology Ltd., která byla založena v roce 1981, má sídlo vedení v Singapuru. Pobočka Creative Labs Europe byla založena v roce 1993 s cílem získat větší podíl z potenciálu evropského trhu. Do plného provozu byla pobočka uvedena generálním ředitelem Michaelem Sullivanem a její sídlo bylo vybudováno v Berkshire, UK. Creative Labs Europe se během minulých tří let rozrostla devětkrát s pobočkami ve Francii, Španělsku, Portugalsku, Itálii, Německu, UK, státech Beneluxu, Dánsku, Švédsku a Polsku. Evropské technické a provozní centrum společnosti Creative (EOTC) bylo oficiálně otevřeno 19. července 1995 v irském Dublinu. EOTC funguje jako centrum pro nástup na rychle rostoucí evropský trh. Zajišťuje efektivní dodávky produktů lokalizovaných a přizpůsobených evropskému zákazníkovi. Navíc poskytuje technickou podporu a doplňuje tak aktivity poboček v evropských zemích. V oblasti Evropy operuje 400 zaměstnanců.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Váš názor Další článek: Firefox má přes 5 milionů downloadů, vybírá peníze na reklamu v novinách

Témata článku: Internet, Line, Roman, Muzika, Ochranná sluchátka, Růžová sluchátka


Určitě si přečtěte

Otestovali jsme 8 mobilů do 8 000 Kč: rozdíly ve výkonu jsou ohromné

Otestovali jsme 8 mobilů do 8 000 Kč: rozdíly ve výkonu jsou ohromné

** Mobil za 8 000 Kč uspokojí většinu uživatelů ** Klasické foťáky stačí, širokáče ale zklamaly ** Zásadní jsou rozdíly ve výkonu

Časopis Computer | 4

Jak sestavit rodokmen. Z informací, které jsou na internetu

Jak sestavit rodokmen. Z informací, které jsou na internetu

Podrobný návod, jak hledat ve starých matrikách informace o předcích a nemuset při tom ani vstát od počítače. Základy internetové genealogie.

Marek Lutonský | 59

Porovnání deseti cloudových disků: kam a za kolik uložit 100 GB, 1 TB a 10 TB dat?

Porovnání deseti cloudových disků: kam a za kolik uložit 100 GB, 1 TB a 10 TB dat?

** Zjistili jsme, kam do cloudu nejvýhodněji uložíte data ** Vytvořili jsme žebříček cen deseti cloudových úložišť ** Ceny se liší - často i velice výrazně!

Karel Kilián | 104

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Obecných aplikací na předpověď počasí je nespočet, jenže často skončí jen u základní informace o počasí a nenabídnou odpovědi na řadu praktických otázek. A tak jsme si položili právě několik takových otázek a hledali aplikace či meteoslužby, které nám nejlépe odpoví.

Karel Kilián | 4


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk