CREATIVE NA VELETRHU IFA

Společnost Creative (Nasdaq: CREAF), světový leader na poli digitální zábavy pro osobní počítače a internet, ohlásila svou účast na veletrhu IFA 2006, který se bude konat v Berlíně od 1. do 6. září.
CREATIVE NA VELETRHU IFA

IFA (www.ifa2006.de) je největší světový veletrh spotřební elektroniky. V minulém roce zaznamenal 1202 vystavovatelů ze 40 zemí, 245 849 návštěvníků a 99 471 obchodníků, z nichž bylo 14 523 ze zemi mimo Německo. Akreditovalo se 6900 novinářů ze 70 zemí. IFA je určena pro oborové profesionály z oblasti spotřební elektroniky, informačních technologií a komunikační elektroniky stejně jako pro maloobchodníky, distributory a velkoobchodníky. IFA 2006 bude oficiálně otevřena německou kancléřkou Angelou Merkelovou.

 

Stánek Creative bude tentokrát pod heslem „Najdi svůj ZEN“ a seznámí návštěvníky s rostoucí řadou MP3 přehrávačů ZEN, z nichž některé budou mít svou premiéru právě na veletrhu. Vystaveny budou i vybrané doplňky jako reproduktory a sluchátka a mnoho dalších produktů navržených pro zvýšení spokojenosti s produkty ZEN.

 

Creative bude vystavovat v hale 2.1a.  - stánek č. 104

  

O společnosti Creative Labs

Creative (Nasdaq: CREAF) je vedoucí světová firma na poli digitální zábavy pro osobní počítače a internet. Firma známá díky zvukovým kartám Sound Blaster stála u zrodu multimediální revoluce a dnes určuje směry digitální zábavy na platformě PC takovými produkty, jako jsou osobní přehrávače Zen a MuVo. Inovativní hardware, vlastní technologie, aplikace a služby využívají předností internetu a přinášejí spotřebitelům zážitek z digitální zábavy ve špičkové kvalitě kdekoli a kdykoli.

 

Sídlo společnosti Creative Technology založené v roce 1981 je v Singapuru. Divize Creative Labs Europe byla založena v roce 1983 s cílem získat odpovídající podíl na rostoucím evropském trhu. Její ústředí a provozní centrum EOTC (Europe Operations/Technical Center) stojí v irském Dublinu a poskytuje efektivní, lokalizované a regionálně přizpůsobené služby týkající se dodávek produktů na evropský trh. Poskytuje také strategickou zákaznickou podporu obchodním pobočkám Creative v Beneluxu, Dánsku, Francii, Německu, Itálii, Polsku, Portugalsku, Španělsku, Švédsku a Spojeném království. V Evropě nyní Creative zaměstnává okolo 400 lidí.

Diskuze (3) | HD DVD přehrávač pro XBox 360 překvapí cenou

Témata článku: Internet, Angelo, Angel

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší