Creative Labs - Integrátor Update - 3

Vítáme vás při čtení třetího vydání časopisu Integrátor Update vydávaného společností Creative - on-line časopisu
Creative Labs - Integrátor Update - 3
Vítáme vás při čtení třetího vydání časopisu Integrátor Update vydávaného společností Creative - on-line časopisu, při jehož sledování budete mít záruku, že budete mít nejčerstvější informace o výrobcích a technologiích vyvíjených a dodávaných společností. Navíc získáte též informace týkající se firmy jako takové.

V tak rychle se rozvíjejícím oboru, jako jsou moderní informační technologie, je těžké zachovat si kontakt s posledním vývojem. Cílem vydávání časopisu Integrátor Update je poskytnout čtenářům co nejrychleji nejčerstvější informace o širokém rozsahu technologií a produktů od společnosti Creative. A nejen to, chce také přinášet informace o nejnovějším vývoji situace ve společnosti Creative. Zaměří se rovněž na nejnovější informace týkající se distribučního kanálu.

Pouze hlavní titulky a krátké zprávy s hypertextovými odkazy na detailní informaci na našich WWW uzlech mají usnadnit přehlednost tohoto časopisu. Chcete-li se dostat k podrobnější informaci, klikněte na odkaz nebo si zkopírujte WWW adresu do vašeho prohlížeče.

Časopis Integrátor Update by také rád získával informace od vás. Zajímají nás vaše názory týkající se problematiky v oboru, na produkty od společnosti Creative, dále pak vaše připomínky k obsahu časopisu a cokoli, co vám přijde na mysl.

Teď se v klidu začtěte do obsahu časopisu Integrátor Update. My tvůrci tohoto e-zinu se těšíme na vaši reakci a podněty.

V tomto čísle
  • Creative uvádí nový stereofonní reproduktorový systém - SBS52
  • Creative vyvíjí systém „Unify“, což je překladač instrukčního kódu GLIDE™
  • Hock Leow, vicepresident společnosti Creative pro multimediální skupiny, vystoupí na fóru integrátorů (Integrator Forum)
Společnost Creative oznamuje uvedení na trh nového kvalitního stereo reproduktorového systému za velice konkurenceschopnou cenu. Reproduktorový systém SBS52 s béžovými skříňkami je navržen společností Cambridge SoundWorks, což je firma proslulá špičkovou konstrukcí reproduktorových systémů pro domácí kino. Jedná se о stereofonní aktivní reproduktorový systém pro uživatele počítačů PC, kteří touží po kvalitním zvuku na svých PC nebo chtějí zaměnit stávající pasivní reproduktorový systém. Tento systém, skládající se ze dvou reproduktorových skříní, přináší nejen silné basy, ale i vysokou kvalitu zvuku s nízkým šumem. Ovládání hlasitosti a tónová clona umožní snadné nastavení hlasitosti a dobrý poslech. Zajímavý je též vývod na externí sluchátka na boku pravého reproduktorového systému. Reproduktorové skříně jsou magneticky stíněny, takže mohou být bez problémů umístěny blízko monitorů PC.

Jedná se o systém vhodný zejména pro domácnosti a kanceláře.

Další informace o produktu naleznete na WWW adrese: http://www.europe.soundblaster.com/specs/sbs52.html

Společnost Creative oznámila uvedení beta verse nového programového vybavení s názvem „Unify“, jež je v současnosti ve vývoji. Toto programové vybavení umožní omezenému počtu her, které byly speciálně programovány pro GLIDE, aby běžely na nových kartách TNT od společnosti Creative. Tato možnost je zabezpečena překladem volání instrukcí GLIDE. Další informace získáte na následující WWW adrese: http://www.soundblaster.com/pressroom/releases/1999/p990513a.html

Vlastníci karty Riva Creative TNT si zde mohou stáhnout též beta verzi zmíněného software.

Koncem června se společnost Creative Labs bude účastnit konference „Integrator Forum Europe 99“, jež se bude konat v Monte-Carlu. Mezi řečníky na plenární technologické sekci se objeví také Hock Leow ze společnosti Creative. Jako vicepresident společnosti Creative pro multimediální skupinu se účastní rozhodování o strategii technického rozvoje, rozhodování o vývoji produktů a má na starosti i spolupráci s externími organizacemi.

Další informace o této události naleznete na WWW adrese: http://www.integratorforum.com/

Pokud chcete, bez obav zašlete tento časopis kolegům uvnitř vaší společnosti, kteří by o něj mohli mít zájem.

Pokud si chcete zajistit dodávky tohoto časopisu, jednoduše zašlete e-mail se slovem „subscribe“ v kolonce subject na adresu integrator-update-uk@creative.eu.com. Pokud chcete objednávku časopisu zrušit, zašlete prosím e-mail na stejnou adresu se slovem „desubscribe“ v kolonce subject.

Konec časopisu.

Váš názor Další článek: Znepřístupnění administrátorských sdílení

Témata článku: Software, Prohlížeče, Update, Riva, Chci, TNT, Monte, Carlo, Nejnovější produkt, Creative, Subscribe, Multimediální produkt, Monty, PC skříně, Monte Carlo


Určitě si přečtěte

Vodafonu se zhroutila kabelovka. Síť bývalého UPC má výpadky
Lukáš Václavík
VodafoneUPC
Finanční správa tento měsíc spustí Moje Daně. Přiznání má být hračka
Lukáš Václavík
eIdentitaČeskoeGovernment
Čím nahradit WhatsApp: Vyberte si z 10 alternativních komunikátorů

Čím nahradit WhatsApp: Vyberte si z 10 alternativních komunikátorů

** Z WhatsAppu kvůli novým podmínkám utíkají tisíce uživatelů ** Čím nahradit populární aplikaci pro zasílání zpráv? ** Vybrali jsme pro vás 10 alternativních komunikátorů

Karel Kilián | 113

Karel Kilián
KomunikaceWhatsAppInstant Messaging
Jak sestavit rodokmen. Z informací, které jsou na internetu

Jak sestavit rodokmen. Z informací, které jsou na internetu

Podrobný návod, jak hledat ve starých matrikách informace o předcích a nemuset při tom ani vstát od počítače. Základy internetové genealogie.

Marek Lutonský | 59

Marek Lutonský
Rodokmen
Korona hra: zvládli byste pandemii lépe než naše vláda? Zkuste si to ve webovém simulátoru

Korona hra: zvládli byste pandemii lépe než naše vláda? Zkuste si to ve webovém simulátoru

** Máte pocit, že naše vláda nezvládá boj s koronavirem? ** Poradili byste si se situací lépe než Andrej Babiš a Jan Blatný? ** Zkuste si to v českém webovém simulátoru Korona hra!

Karel Kilián | 71

Karel Kilián
COVID-19ČeskoHry
Dostali jste nový počítač? Tohle s ním udělejte, než ho začnete používat

Dostali jste nový počítač? Tohle s ním udělejte, než ho začnete používat

** Každý nový počítač si zaslouží počáteční péči ** Odinstalujte bloatware a nezapomeňte na vhodné nastavení ** Poradíme, jak se o počítač s Windows 10 postarat

David Polesný, Stanislav Janů | 76

David PolesnýStanislav Janů
PočítačeNotebooky
Nová volitelná aktualizace opravuje více než 40 chyb v operačním systému Windows 10
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10
Elon Musk podpořil Signal jako náhradu WhatsAppu. Aplikaci okamžitě zavalili uživatelé
Markéta Mikešová
WhatsAppElon MuskFacebook