Creative Labs - Integrátor Update - 3

Vítáme vás při čtení třetího vydání časopisu Integrátor Update vydávaného společností Creative - on-line časopisu
Creative Labs - Integrátor Update - 3
Vítáme vás při čtení třetího vydání časopisu Integrátor Update vydávaného společností Creative - on-line časopisu, při jehož sledování budete mít záruku, že budete mít nejčerstvější informace o výrobcích a technologiích vyvíjených a dodávaných společností. Navíc získáte též informace týkající se firmy jako takové.

V tak rychle se rozvíjejícím oboru, jako jsou moderní informační technologie, je těžké zachovat si kontakt s posledním vývojem. Cílem vydávání časopisu Integrátor Update je poskytnout čtenářům co nejrychleji nejčerstvější informace o širokém rozsahu technologií a produktů od společnosti Creative. A nejen to, chce také přinášet informace o nejnovějším vývoji situace ve společnosti Creative. Zaměří se rovněž na nejnovější informace týkající se distribučního kanálu.

Pouze hlavní titulky a krátké zprávy s hypertextovými odkazy na detailní informaci na našich WWW uzlech mají usnadnit přehlednost tohoto časopisu. Chcete-li se dostat k podrobnější informaci, klikněte na odkaz nebo si zkopírujte WWW adresu do vašeho prohlížeče.

Časopis Integrátor Update by také rád získával informace od vás. Zajímají nás vaše názory týkající se problematiky v oboru, na produkty od společnosti Creative, dále pak vaše připomínky k obsahu časopisu a cokoli, co vám přijde na mysl.

Teď se v klidu začtěte do obsahu časopisu Integrátor Update. My tvůrci tohoto e-zinu se těšíme na vaši reakci a podněty.

V tomto čísle
  • Creative uvádí nový stereofonní reproduktorový systém - SBS52
  • Creative vyvíjí systém „Unify“, což je překladač instrukčního kódu GLIDE™
  • Hock Leow, vicepresident společnosti Creative pro multimediální skupiny, vystoupí na fóru integrátorů (Integrator Forum)
Společnost Creative oznamuje uvedení na trh nového kvalitního stereo reproduktorového systému za velice konkurenceschopnou cenu. Reproduktorový systém SBS52 s béžovými skříňkami je navržen společností Cambridge SoundWorks, což je firma proslulá špičkovou konstrukcí reproduktorových systémů pro domácí kino. Jedná se о stereofonní aktivní reproduktorový systém pro uživatele počítačů PC, kteří touží po kvalitním zvuku na svých PC nebo chtějí zaměnit stávající pasivní reproduktorový systém. Tento systém, skládající se ze dvou reproduktorových skříní, přináší nejen silné basy, ale i vysokou kvalitu zvuku s nízkým šumem. Ovládání hlasitosti a tónová clona umožní snadné nastavení hlasitosti a dobrý poslech. Zajímavý je též vývod na externí sluchátka na boku pravého reproduktorového systému. Reproduktorové skříně jsou magneticky stíněny, takže mohou být bez problémů umístěny blízko monitorů PC.

Jedná se o systém vhodný zejména pro domácnosti a kanceláře.

Další informace o produktu naleznete na WWW adrese: http://www.europe.soundblaster.com/specs/sbs52.html

Společnost Creative oznámila uvedení beta verse nového programového vybavení s názvem „Unify“, jež je v současnosti ve vývoji. Toto programové vybavení umožní omezenému počtu her, které byly speciálně programovány pro GLIDE, aby běžely na nových kartách TNT od společnosti Creative. Tato možnost je zabezpečena překladem volání instrukcí GLIDE. Další informace získáte na následující WWW adrese: http://www.soundblaster.com/pressroom/releases/1999/p990513a.html

Vlastníci karty Riva Creative TNT si zde mohou stáhnout též beta verzi zmíněného software.

Koncem června se společnost Creative Labs bude účastnit konference „Integrator Forum Europe 99“, jež se bude konat v Monte-Carlu. Mezi řečníky na plenární technologické sekci se objeví také Hock Leow ze společnosti Creative. Jako vicepresident společnosti Creative pro multimediální skupinu se účastní rozhodování o strategii technického rozvoje, rozhodování o vývoji produktů a má na starosti i spolupráci s externími organizacemi.

Další informace o této události naleznete na WWW adrese: http://www.integratorforum.com/

Pokud chcete, bez obav zašlete tento časopis kolegům uvnitř vaší společnosti, kteří by o něj mohli mít zájem.

Pokud si chcete zajistit dodávky tohoto časopisu, jednoduše zašlete e-mail se slovem „subscribe“ v kolonce subject na adresu integrator-update-uk@creative.eu.com. Pokud chcete objednávku časopisu zrušit, zašlete prosím e-mail na stejnou adresu se slovem „desubscribe“ v kolonce subject.

Konec časopisu.

Váš názor Další článek: Znepřístupnění administrátorských sdílení

Témata článku: Software, Prohlížeče, Monte, Subscribe, Chci, TNT, Riva, PC skříně, Creative, Update, Multimediální produkt, Monty, Nejnovější produkt, Carlo, Monte Carlo


Určitě si přečtěte

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 117

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 104

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky