Corel uvádí na trh sadu CorelDRAW Graphics Suite X6 Small Business

Corel uvádí na trh sadu CorelDRAW Graphics Suite X6 Small Business

Společnost Corel dnes oznámila, že uvádí na trh sadu CorelDRAW® Graphics Suite X6 Small Business Edition. Tato verze sady CorelDRAW® Graphics Suite X6 pro malé firmy, která je k dispozici za 899 € bez DPH, zahrnuje až tři instalace pro každou firmu a umožňuje tak ušetřit ve srovnání s nákupem samostatných verzí nejméně 40 %*. Díky bohatě vybavenému prostředí a softwaru pro profesionální grafické návrhy, úpravy fotografií a návrh webových stránek tato výkonná sada umožňuje začínajícím a malým firmám vytvářet působivou a poutavou vizuální komunikaci. Nově zahrnuté výukové materiály, nástroj pro okamžité vyhledání obsahu a profesionální šablony usnadňují a zrychlují tvorbu poutavých log, webových stránek, webové grafiky, billboardů, fólií na automobily, letáků a dalších materiálů.

Co je součástí sady CorelDRAW Graphics X6 Small Business Edition:

Kromě tří sériových čísel každá kopie obsahuje:

  • CorelDRAW® X6, intuitivní aplikace pro vektorové ilustrace a stránkový zlom
  • Corel® PHOTO-PAINT™ X6, profesionální aplikace pro úpravu obrázků
  • Corel® PowerTRACE™ X6, nástroj umožňující rychle a přesně převádět rastry na upravitelnou vektorovou grafiku
  • Corel® CONNECT™, prohlížeč na celou obrazovku, který umožňuje prohledávat digitální obsah v počítači, místní síti, na disku a v databázích služeb iStockPhoto® a Fotolia
  • Corel CAPTURE™ X6, nástroj pro pořízení snímku obrazovky jedním kliknutím
  • Corel® Website Creator™ X6, nový výkonný software pro tvorbu webových stránek
  • Tři Stručné referenční příručky v každé kopii verze SBE

Uživatelé rovněž získají 10 000 klipartů a obrázků ve vysoké kvalitě, 1 000 nových profesionálních digitálních fotografií ve vysokém rozlišení, 1 000 písem OpenType, včetně špičkových písem, jako je Helvetica®, 2 000 šablon vozidel, 350 šablon navržených profesionály a 800 rámců a vzorů.Všechny verze sady CorelDRAW Graphics Suite X6 v krabici obsahují rozsáhlou barevnou příručku v tvrdé vazbě, která pomůže uživatelům všech úrovní rychle zahájit práci.

Úplný seznam obsahu sady CorelDRAW Graphics Suite X6 Small Business Edition naleznete na adrese www.corel.com/coreldrawsbe.

Dostupnost a ceny

Sada CorelDRAW Graphics Suite X6 Small Business Edition můžete okamžitě získat na webu www.corel.com nebo od globálních prodejců společnosti Corel. Doporučená maloobchodní cena pro českou krabicovou verzi je 899 € bez DPH.

Valve: Linux se stává silnou herní alternativou pro Windows

Témata článku: Billboard, Samostatná stránka, Začínající firma, Malá dostupnost, Vysoký obsah, Business cena, Corel, Doporučená verze, Small, Profesionální grafik, Profesionální verze, Creator, Pořízený obrázek, Výkonná grafika

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší