Contactel oznamuje zahájení úzké spolupráce s dodavateli IP pobočkových ústředen

Contactel rozšiřuje možnosti své úspěšné služby Business Connect o přímé připojení IP pobočkových ústředen zákazníků. Bezproblémová funkčnost služby Business Connect a vybraných IP pobočkových ústředen je zaručena důkladnými testy v rámci certifikačního programu „Contactel VoIP Ready“, který Contactel, jako první v ČR, právě spustil.
Contactel oznamuje zahájení úzké spolupráce s dodavateli IP pobočkových ústředen

Služba Business Connect nabízí nejen kvalitní připojení k internetu a bezpečné propojení vzdálených lokalit, ale také hlasové služby využívající moderní VoIP technologie. Toto konvergované řešení na bázi IP využívá jednoho přístupového okruhu k zákazníkovi. Contactel tímto firmám přináší zajímavé finanční úspory a zároveň perspektivní řešení otevřené pro nové moderní IP služby.

Contactel zahájil certifikaci vybraných IP pobočkových ústředen vedoucích dodavatelů v této oblasti. Prvními certifikovanými systémy jsou Cisco Call Manager a Cisco Call Manager Express, dodávané společností Cisco Systems.

Peter Rafn, generální ředitel Contactelu, říká: “Veškerá komunikace bude v budoucnosti založena na progresivních IP technologiích, které nahradí ty stávající. Contactel je v České republice již delší dobu v čele tohoto vývoje, což znovu dokazuje vylepšenou službou Business Connect a certifikačním programem Contactel VoIP ready.“

Contactel a Cisco Systems budou prezentovat výhody moderních IP technologií v rámci speciálních seminářů nazvaných „Moderní kancelář“, které společně organizují v rámci celé České republiky.

„Jsme rádi, že spolupracujeme s Contactelem. Služba Business Connect umožňuje maximálně využít moderních funkcí a aplikací našich produktů Cisco Call Manager a Cisco Call Manager Express a tím přinese našim zákazníkům maximální užitek“ , říká Miloslav Rut, generální ředitel Cisco Systems v České republice.

Společnost Contactel byla založena v roce 1999 a jejím 100% vlastníkem je dánská telekomunikační firma TDC. Cílem společnosti Contactel je stát se vysoce kvalitním a vyhledávaným telekomunikačním provozovatelem. Contactel nabízí plné portfolio internetových, datových a hlasových služeb a s postupnou liberalizací dále rozšiřuje svoji nabídku.
Od června 2000 je Contactel členem prestižní evropské asociace European Foundation for Quality Management. Od října 2001 je kvalita jeho práce mezinárodně certifikována podle ISO 9001:2000.

 
Cisco Systems, Inc. (NASDAQ:CSCO) je společnost s celosvětově vedoucím postavením v oblasti síťových internetových technologií. Další informace naleznete na adrese http://www.cisco.com.
Cisco, Cisco Systems, Cisco Call Manager a Cisco Call Manager Express jsou registrované ochranné známky společnosti Cisco Systems, Inc.

Váš názor Další článek: Linuxu patří budoucnost, Unix je mrtev

Témata článku: Moderní technologie, Manager, Call, Vybraná lokalita, Plná kancelář


Určitě si přečtěte

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

** V Gmailu je řada užitečných funkcí, které možná všechny neznáte ** Odeslání mailu můžete například pozdržet či naplánovat na později ** Nad Gmailem můžete mít s několika triky daleko lepší kontrolu

Karel Kilián | 25

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

** Klasický počítač bezchybně zpracuje bit po bitu dat ** Mozek si realitu naopak spíše představuje a chybuje ** Teď se tím baví internet u další optické iluze

Jakub Čížek | 33

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF