Contactel a NextiraOne společně na poli VoIP technologií

Praha, 4. října 2005 – Contactel zahájil úzkou spolupráci v oblasti svých VoIP služeb se společností NextiraOne, která patří mezi nejvýznamnější dodavatele integrovaných komunikačních řešení na trhu. Vedle společnosti Cisco Systems je to další partner, který umožňuje společnosti Contactel rozšířit možnosti komplexní telekomunikační služby Business Connect.
Contactel a NextiraOne společně na poli VoIP technologií

Službu Business Connect považujeme za ideální pro všechny zákazníky, kteří mají zájem využívat výhod VoIP technologie a přitom si nechtějí pořizovat vlastní náročnou infrastrukturu. V rámci této spolupráce chce NextiraOne přispět nejen funkčností špičkových IP pobočkových ústředen postavených na technologiích Alcatel, ale také  širokým know-how v oblasti VoIP založeným na projektech realizovaných po celé Evropě.“, říká Andreas Lund, Business Development Director společnosti NextiraOne.

Služba Business Connect nabízí firmám kromě kvalitního připojení k internetu a bezpečného propojení vzdálených lokalit také hlasové služby využívající moderní VoIP technologie. Firmám takto Contactel přináší zajímavé finanční úspory a zároveň perspektivní řešení otevřené pro nové moderní IP služby.

Společně pak Contactel a NextiraOne pořádají regionálně zaměřené semináře „Moderní kancelář“, na kterých se zájemci seznámí s výhodami moderních IP technologií od společností Cisco Systems a Alcatel.

David Capoušek, marketingový ředitel společnosti Contactel, ke vzájemné spolupráci říká: “Jsem rád, že můžeme se společností NextiraOne oslovit nové zákazníky a nabídnout jim tak komplexní řešení na klíč. Obě firmy vkládají do společného projektu to, v čem jsou  silné, a tak věříme, že naši zákazníci budou spokojeni.“

Témata článku: Moderní technologie

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje