Compuware Test Factory zefektivňuje testování softwaru

DETROIT – 28. března 2007 – Společnost Compuware představuje Test Factory, ucelené řešení pro řízení kvality vytvořené pro efektivnější testování softwaru. Compuware Test Factory přináší firmám, které nabízejí outsourcované testování softwaru, jednotné řešení, jež jim pomůže řešit širokou škálu obchodních požadavků, včetně rychlého růstu a zvýšeného tlaku konkurence.
Compuware Test Factory zefektivňuje testování softwaru

„Outsourcing testování softwaru zažívá výrazný boom. Firmy se přesunutím testování snaží snížit náklady, urychlit zavádění produktů na trh, zlepšit postupy testování a posunout celkovou kvalitu svých produktů,“ uvádí Stephanie Moore, vicepresidentka společnosti Forrester Research. „Výhody externího testování jsou zřejmé.“  

Compuware Test Factory je ucelená provozní platforma pro testování a řízení všech aspektů kvality služeb. Kompletně automatizuje správu požadavků a dostupných zdrojů, které firmám zajišťujícím testování umožňují efektivně řídit projekty a lidské zdroje, a zároveň zpřehledňuje průběh projektu a umožňuje lépe sledovat zvýšení kvality softwaru.

Test Factory má přímý vliv na různé činnosti firem: 

  • vrcholový management získá lepší přehled o výkonu firmy a může snáze řídit obrat a marži;
  • prodejní oddělení může rychleji a s menšími riziky reagovat na poptávky zákazníků a zvýšit tak spokojenost a stálost klientů;
  • marketing může využít shromážděné interní poznatky ke tvorbě zajímavých nabídek;
  • personální oddělení může s pomocí jasně strukturovaných pracovních pozic a možností kariérního růstu snáze získat a udržet špičkové odborníky;
  • servisní oddělení mohou pomocí ucelené, rozšiřitelné architektury standardizovat svou činnost jak na jednom pracovišti, tak i v globálním měřítku s podporou integrovaného modelu poskytování služeb.

Společnost Compuware vyvíjela a zdokonalovala systém Test Factory během uplynulých pěti let v rámci testování vlastních aplikací. Díky tomu, že vývojářská část firmy vytvoří každý rok stovky nových aplikací, má Test Factory ty nejlepší předpoklady, aby zajistil vysokou efektivitu a maximální kvalitu.

„Díky Test Factory jsme vytvořili různorodé a přitom automatizované postupy řízení kvality a zároveň zajistili metriku, která pomáhá managementu průběžně sledovat vývoj, integraci a postup testování jednotlivých produktových řad. Tyto funkce nám umožňují definovat reálné termíny dokončení projektu, vedou ke zlepšení komunikace a týmové spolupráce a rovněž ke zvýšení celkové kvality produktů,“ uvádí Kevin Cowsill, senior vicepresident Testing Integration Center společnosti Compuware.

Témata článku: Lidské zdroje, Týmová komunikace, Vysoká marže, Automatizované řízení, Boom, Lidský zdroj, Kvalita

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje